Wielka Brytania. Dziewczyny skatowały koleżankę. Dopingowali je dorośli: "Kopnij w twarz"

W pobliżu szkoły w Ashford w Wielkiej Brytanii nastolatki, ale i młodsze dziewczynki pobiły swoją koleżankę. Kopały ją, wyszarpywały warkoczyki. Świadkami byli dorośli, którzy nie zareagowali, a jedynie dopingowały agresorki i mówili, jak zadawać ciosy.

Uczennica została skatowana w poniedziałek (6 lutego) ok. godz. 14.30 przed bramą szkoły Thomasa Knyvetta w Ashford w hrabstwie Surrey (południowo-wschodnia Anglia). Wideo z nagraniem całego zdarzenia trafiło do mediów społecznościowych, jest drastyczne. Widać na nim, jak 15-latka jest brutalnie kopana przez inne dziewczyny.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl. 

Zobacz wideo Ekstremalny pościg czeskiej policji. Kierowca prowadził pomimo odebranych uprawnień

Wielka Brytania. "To jest to, dorwać ją! Kopnij ją w głowę"

Świadkami całego zdarzenia było dorośli. Nie zainterweniowali, a jedynie dopingowali agresorki i podpowiadali, jak zadawać ciosy. - To jest to, dorwać ją! Kopnij ją w głowę, kopnij ją w twarz i złap za włosy, nadepnij jej na twarz - krzyczała jedna z kobiet, którą cytuje My London News. Przejeżdżający kierowcy również nie zareagowali. Jedynie zwalniali i trąbili. Dopiero po kilku minutach na miejscu zjawili się nauczyciele, którzy powstrzymali nastolatki. Zawiadomili też policję. 

Wielka Brytania. Najmłodszy członek MENSY czyta i uczy się mandaryńskiego.Kim jest Teddy? Najmłodszy członek Mensy czyta i uczy się mandaryńskiego

Wlk. Brytania. Napaść na tle rasowym. Aresztowano pięć osób

Funkcjonariusze aresztowali trzy dziewczyny w wieku 10, 11 i 16 lat, a także 39-letnią kobietę i 43-letniego mężczyznę. Poszukiwana jest również 15-latka. - Jesteśmy świadomi, że ten incydent wywoła niepokój wśród uczniów, rodziców i personelu Thomas Knyvett College, a także szerszej społeczności. Chcielibyśmy zapewnić, że dochodzenie jest w toku - przekazał rzecznik policji. Zaapelował także o nierozprzestrzenianie nagrania z bójki - jest to dowód w sprawie. Ofiara trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała. Jak podał lokalny portal getsurrey.co.uk, prawdopodobnie była to napaść na tle rasowym.

Zatrzymanie (zdjęcie ilustrujące)Poznań. Napadł na kobietę, odgryzł jej kawałek ucha i ukradł samochód

Więcej o: