Brazylia. Pokłóciły się i pobiły o miejsce przy oknie. Jedna straciła bluzkę

Pasażerki samolotu, który startował z Salvadoru (Brazylia), wszczęły bójkę jeszcze przed jego startem. Kobiety pokłóciły się o miejsce przy oknie - szarpały się za włosy i przeklinały, jedna straciła nawet bluzkę. Szybko do przepychanek dołączyli także inni pasażerowie. Nagranie z całego zajścia ma już ponad 5,6 mln odsłon.

Film przedstawiający szarpaninę kilkunastu pasażerów lotu z Salvadoru do Conghonhas w Sao Paulo (Brazylia) opublikowano 3 lutego na Twitterze na koncie Aeroporto da Depressão. W ciągu zaledwie czterech dni zyskał aż 32 tys. polubień i został obejrzany zawrotne 5,6 mln razy. Można je obejrzeć TUTAJ.

Jakub Krzewina i Sebastian UrbaniakSylwestrowa bójka lekkoatletów. Bydgoska prokuratura czeka na opinię biegłych

Brazylia. Pobiły się o miejsce przy oknie

Na nagraniu widać, jak personel linii GOL Airlines bez skutku próbuje rozdzielić grupę pasażerów zamieszanych w bójkę. Jak podaje "Daily Mail", pierwsze skrzypce grają tu dwie kobiety, które pokłóciły się o miejsce przy oknie. Gdy jedna z nich zapytała o możliwość odstąpienia fotela z widokiem dla jej dziecka z niepełnosprawnością, zajmująca go pasażerka nie wyraziła na to zgody. Zdenerwowana odmową matka wszczęła bójkę.

Zobacz wideo Agresywny i uzbrojony mężczyzna atakował ludzi na stacji benzynowej. Powstrzymali go obecni tam przypadkiem kryminolodzy

Popularne wideo uwieczniło przebieg starcia pomiędzy pasażerkami. Widać na nim jak kobiety wyzywają się, grożą pięściami, szarpią się za włosy i kopią fotele. Jedna z bohaterek nagrania straciła również bluzkę.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Sytuacja stała się poważna, gdy w spór dwóch walczących kobiet włączyli się pozostali członkowie obecnych na pokładzie rodzin. Trwająca kilka minut szarpanina objęła łącznie 15 osób i doprowadziła do opóźnienia rejsu o prawie dwie godziny.

Pokład samolotu (zdjęcie ilustracyjne)Mężczyzna próbował zapalić papierosa na pokładzie samolotu

Firma GOL Airlines wydała oświadczenie

Jak informuje "Daily Mail", ostatecznie personelowi pokładowemu udało się rozdzielić walczących ze sobą pasażerów. Przewoźnik wydał komunikat, w którym poinformował, że wszystkie osoby zamieszane w bójkę opuściły pokład samolotu i nie kontynuowały podróży.

"Firma potępia wszelkie akty przemocy i podkreśla, że działania podjęte przez załogę były podejmowane z myślą o bezpieczeństwie, które jest priorytetem firmy GOL" - czytamy w komunikacie.

Więcej o: