Rosja. Przerażające sceny w Sankt Petersburgu. Kierowca nagle wjechał w tłum pieszych [WIDEO]

We wtorek w Rosji doszło do mrożącego krew w żyłach zdarzenia. Kierowca samochodu osobowego nagle wjechał w tłum ludzi, którzy przechodzili przez przejście dla pieszych w centrum Sankt Petersburga. W wyniku wypadku trzy osoby zostały poszkodowane. Rosyjskie media informują, że sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, ale został już zatrzymany przez policję.

Kierowca Nissana Almera, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych nagle ruszył wprost na ludzi przechodzących przez jezdnię - informuje portal pln-pskov.ru. Do zdarzenia doszło około godziny 15:10 czasu lokalnego we wtorek.

Zobacz wideo

Incydent zarejestrowały kamery monitoringu, których zapis udostępnił portal Ria Nowosti. W trakcie zdarzenia potrącone zostały trzy osoby. Dwie z nich opuściły miejsce wypadku o własnych siłach, a jedna została przewieziona do szpitala. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

Więcej najnowszych informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Kierowca wjechał w tłum ludzi w Petersburgu. Sprawca zatrzymany

Portal Kommersant informuje, że służbom udało się zatrzymać mężczyznę. Wobec 42-letniego obywatela Rosji wszczęto postępowanie. Odpowie on za spowodowanie zagrożenie dla pieszych oraz za nieudzielenie pomocy po wypadku drogowym.

Więcej o: