Słowacja. Poseł z partii Jesteśmy Rodziną ma 12 dzieci z 10 kobietami. Nowa ukochana ma być w ciąży

Według słowackich mediów przewodniczący Rady Narodowej Republiki Słowackiej ma zostać ojcem już po raz 13. Kolejne dziecko ma urodzić mu nowa partnerka, z którą spędzał wakacje w Dubaju. Pozostałe dzieci zostały urodzone przez dziesięć kobiet.

Jak podaje portal femm.interez.sk, przewodniczący Rady Narodowej Republiki Słowackiej Boris Kollár jest dumny ze swojej licznej rodziny. "Chociaż prawie każde dziecko ma z inną kobietą, wzorowo opiekuje się swoimi dziećmi i stara się poświęcać im jak najwięcej czasu. Wygląda jednak na to, że wciąż mu mało" - czytamy na słowackiej stronie. 

Zobacz wideo Polak na Słowacji jechał drogą ekspresową pod prąd. Postanowił zawrócić w niebezpiecznym miejscu

Słowacja. 57-letni polityk znów będzie ojcem? 11 partnerka ma mu urodzić 13 dziecko

Według "News Times", 57-letni polityk konserwatywnej partii "Jesteśmy Rodziną" ma po raz 13. zostać ojcem. Tym razem matką jego dziecka ma być młoda piosenkarka, 28-letnia Laura Vizváryová. - Byłem u niej niedawno i wydawała się mieć większy brzuch. Mówi się, że spodziewa się dziecka z Kollárem - powiedziało źródło gazety. 

Ani Boris Kollár, ani Laura Vizváryová nie zgodzili się potwierdzić tych informacji, zasłaniając się prywatnością. Prawdą jest jednak to, że polityk i słowacka celebrytka niedawno wspólnie spędzali wakacje w Dubaju. 

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl.

narty - zdjęcie ilustracyjneRatownik udzielał pomocy, gdy ktoś ukradł mu narty. Prosi o pomoc

- Chciałbym tylko wiedzieć, kto przekazuje te informacje. Ludzie mogą zobaczyć mnie z brzuchem? Chyba dlatego, że przytyłam. Przepraszam, nie zamierzam nic na ten temat mówić, to moja prywatna sprawa - skomentowała jednak piosenkarka. "Nie będę na to reagował" - napisał natomiast polityk. Portal femm.interes.sk zauważa, że poseł poprzednio tak samo reagował na ciąże swoich ówczesnych partnerek.

Boris Kollár znany jest z dużej rodziny. Jest ojcem dwanaściorga dzieci z dziesięcioma różnymi kobietami. Polityk doczekał się dokładnie pięciu córek i siedmiu synów. Na poniższym zdjęciu pozuje z jedną ze swoich córek - Esty. 

 
Więcej o: