Morderstwo w Merseyside. Policja aresztowała dwie osoby podejrzane o zastrzelenie 26-letniej kobiety

Dwie osoby zostały aresztowane w związku ze strzelaniną, do której doszło w Wigilię w Merseyside. Wówczas bawiąca się ze znajomymi w klubie 26-latka została postrzelona w głowę. Kobiety nie udało się uratować. Ranne zostały również cztery inne osoby.
Zobacz wideo W spalonym domu znaleziono ciała dwóch kobiet. Zatrzymano męża jednej z ofiar

Do strzelaniny doszło w Wigilię kilka minut przed północą czasu lokalnego w klubie Lighthouse w hrabstwie Merseyside. Tam bawiła się m.in. Elle Edwards wraz ze znajomymi. Kobieta została postrzelona w głowę. 26-latka została przetransportowana do szpitala, jednak nie udało się jej uratować.

Śledczy uważają, że kobieta - mimo że zginęła - nie była celem ataku.

Ranne zostały również cztery inne osoby. 28-letni mężczyzna przebywa w szpitalu, jego stan jest ciężki. Pozostałe trzy osoby odniosły obrażenia, które nie zagrażają ich życiu.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Technologia Zaawansowana technologia nie tylko w samochodzie. Pomaga również odnieść sukces w pracy

Strzelanina w Merseyside. Policja zatrzymała dwie osoby

Jak podają brytyjskie media, policja aresztowała dwie osoby. To 30-letni mężczyzna z Tranmere, który został zatrzymany pod zarzutem morderstwa i usiłowania zabójstwa, a także 19-letnia kobieta z Rock Ferry, której zarzucono udział w spisku w celu popełnienia morderstwa. Oboje przebywają obecnie w areszcie i są przesłuchiwani.

Śledczy wciąż szukają osób, które mogą posiadać informacje na temat zdarzenia. Zaapelowali do osób, które w trakcie strzelaniny były w klubie lub posiadają nagrania tego momentu o zgłoszenie się "w trybie pilnym" na policję. "Nie spoczniemy, dopóki nie postawimy odpowiedzialnych przed wymiarem sprawiedliwości" - podkreślają śledczy.

Luksus Luksus nie tylko za kółkiem. Komfort i zaawansowana technologia pomagają ludziom sukcesu odnieść jeszcze większy sukces

Więcej o: