Ciało rosyjskiego oligarchy znalezione przed hotelem w Indiach. Miał wypaść z okna

Media donoszą o śmierci Pawła Antowa, oligarchy, polityka oraz deputowanego Zgromadzenia Ustawodawczego Obwodu Włodzimierskiego. Rosjanin miał wypaść z okna w hotelu w Indiach, gdzie w gronie znajomych spędzał swoje urodziny.

Ciało Pawła Antowa zostało znalezione w sobotę w mieście Rayagada w Indiach. Informację o śmierci polityka i biznesmena potwierdził w mediach społecznościowych wiceprzewodniczący parlamentu regionalnego Wiaczesław Kartukin.

Zobacz wideo Grinch z Ostrowi Mazowieckiej. 27-latek zniszczył lampki na choince przy domu kultury

Nie żyje rosyjski polityk i oligarcha Paweł Antow

Zmarł nasz kolega, odnoszący sukcesy przedsiębiorca, filantrop Paweł Antow. W imieniu deputowanych frakcji Jedna Rosja składam głębokie kondolencje bliskim i przyjaciołom

- napisał cytowany przez TASS. 

Portal NDTV podaje, że dwa dni wcześniej w tym samym hotelu zmarł jego bliski znajomy. W mediach pojawiają się rozbieżności co do ewentualnych przyczyn jego śmierci. Rosyjski portal Mediazona podaje, że do zgonu miało dojść w wyniku nadmiernej ilości spożytego alkoholu. 

Polityk z obwodu włodzimierskiego przebywał w Indiach razem z trzema osobami. Cała czwórka miała świętować w Rayagada urodziny Antowa. Jak podaje NDTV, na podstawie nieoficjalnych doniesień z indyjskiej policji, polityk mógł popełnić samobójstwo, ponieważ rozpaczał po śmierci swojego przyjaciela.

W zgromadzeniu ustawodawczym Antow kierował pracami komisji ds. rolnictwa. Meduza podaje, że kilka lat temu trafił do rankingu najbogatszych urzędników w Rosji, który przygotował magazyn Forbes. 

Więcej o: