Border collie za kierownicą staranował trzy auta. "Niecierpliwy pies odjeżdża bez właściciela" [WIDEO]

Do niecodziennego wypadku doszło ostatnio w Walii. Pewien border collie przypadkowo przełączył biegi w samochodzie swojej właścicielki. Pojazd osunął się, wjeżdżając w trzy stojące obok auta. - Nie jesteśmy źli. Wypadki się zdarzają - powiedział właściciel jednego z nich. To kamera tego mężczyzny zarejestrowała całe zajście.

Psa za kierownicą jeepa uchwyciła przydomowa kamera. 34-letni Shaun Waller powiedział, że podczas pracy w domu usłyszał głośny huk. Kiedy poszedł sprawdzić, co go wywołało, ujrzał psa sąsiadów wjeżdżającego w jego samochód - przytacza SWNS na YouTubie. 

Technologie zmieniają nasze życie szybciej, niż zauważamyTechnologie zmieniają nasze życie szybciej, niż to zauważamy [MOTO 2030]

Walia. Border collie przełączył biegi i wjechał samochodem właścicielki w inne auta

Temat został szybko podchwycony przez media. Kanał "Front Pages Today" opublikował na Twitterze okładkę środowego (14 grudnia) "Daily Star".

Po prostu kolejny całkowicie normalny dzień w Wielkiej Brytanii. Border collie rozbija samochód

- ironizuje tabloid. Wiele portali zamieściło nagranie z monitoringu. "Niecierpliwy pies odjeżdża bez właściciela" - pisze CNN.

 

- Cholera, nie, nie, nie! Och, na litość boską! - krzyczy najpierw w przerażeniu, a potem złości właścicielka psa. - Mój pies uderzył właśnie drążek zmiany biegów... - dodaje głośno, próbując tłumaczyć całe zajście.

Stacja poprosiła o komentarz autora nagrania, którego auto zostało zniszczone przez psa. - Nie jesteśmy źli. Wypadki się zdarzają - powiedział Waller. - Wątpię, że pies jest wymieniony w polisie. Być może w zamian będziemy musieli ubiegać się o opłatę ubezpieczenia od zwierząt domowych. 

Więcej aktualnych wiadomości ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Otworzyła okno życia dla zwierząt. "Ludzie są wygodni"

Border collie - co to za rasa?

Border collie to rasa psów z grupy pasterskich i zaganiających. Jest uznawany za bardzo inteligentną rasę - uważną i podatną na szkolenie. Psy tej rasy osiągają średnie rozmiary, są dobrze umięśnione, ich waga waha się między kilkunastoma a 20 kilogramami. 

Pies został przywiązany do ogrodzenia w InowrocławiuAdoptowała psa, po kilku dniach przywiązała go do ogrodzenia i odeszła [WIDEO]

Więcej o: