Poważny wypadek przy granicy polsko-niemieckiej. Ranna Polka i dwoje dzieci w stanie ciężkim

W pobliżu miasta Locknitz przy granicy polsko-niemieckiej doszło do groźnego wypadku z udziałem Polaków. Jak podają niemieckie media, 44-letnia kobieta jechała razem z dwójką małych dzieci, gdy nagle zjechała z drogi i dachowała. Wszyscy troje trafili do szpitala. Stan dzieci określony jest jako ciężki.
Zobacz wideo 25-latek podejrzewany o pobicie partnerki ze skutkiem śmiertelnym schwytany. Policja publikuje nagranie z obławy

Jak podaje portal Nordkurier do wypadku doszło w piątek około godz. 16 na drodze K80 z Rothenklempenow w kierunku Pampow. Wówczas samochód osobowy z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i dachował.

Wypadek samochodowy przy granicy z Niemcami. Ranni Polacy

W wyniku wypadku ranna została 44-letnia polka i jej dwoje małych dzieci w wieku 3 i 5 lat. Wszyscy troje trafili do szpitala w Neubrandenburgu. Według wstępnych informacji dzieci odniosły poważne obrażenia. Natomiast kobieta odniosła lekkie obrażenia.

Nordkurier podaje, że straty materialne spowodowane wypadkiem wynoszą około 20 tys. euro. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia.

Więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: