Kirstie Alley nie żyje. Aktorka znana z filmu "I kto to mówi" zmarła w wieku 71 lat

Nie żyje Kirstie Alley. Aktorka znana z filmu "I kto to mówi" i serialu "Zdrówko", dwukrotna zdobywczyni Emmy chorowała na raka. Zmarła w wieku 71 lat.

Śmierć aktorki została oficjalnie potwierdzona przez jej rodzinę. "Do wszystkich naszych przyjaciół na całym świecie: z przykrością informujemy, że nasza niesamowita, dzielna i kochająca matka zmarła po walce z nowotworem, który niedawno został wykryty" - przekazano w oświadczeniu.

"Była otoczona najbliższą rodziną, walczyła z całą mocą, zostawiając nam swoją niekończącą się radość życia i chęcią przeżywania przygód. Choć była ikoną na ekranie, była jeszcze bardziej niesamowitą matką i babcią" - podkreśliła rodzina.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Pociski, które Rosjanie zrzucili na CharkówNiezwykłe zdjęcie. To pociski, które spadły na Charków. "Niewyobrażalne"

Nie żyje Kirstie Alley 

Kirstie Alley urodziła się w 1951 roku. Zasłynęła rolą Rebecci Howe w serialu "Zdrówko", w którym grała od 1987 do 1993 roku. Za tę kreację otrzymała nagrodę Emmy i Złoty Glob. Drugą Emmy dostała za serial "Mój syn moje życie".

Popularność przyniosła jej również rola w serii filmów "I kto to mówi", gdzie zagrała u boku Johna Travolty.

W latach 1997-2000 Alley występowała jako tytułowa postać w sitcomie "Sekrety Weroniki", za co otrzymała nominacje do Złotego Globu i nagrody Emmy.

John KirbyBiały Dom dystansuje się od słów Macrona o gwarancjach dla Rosji

Więcej o: