Mecz Polska-Arabia Saudyjska na mundialu w Katarze. Kto wygra? Kibice nie mają wątpliwości [SONDAŻ]

W sobotę o godzinie 14 Polska zagra z Arabią Saudyjską na mistrzostwach świata w Katarze. Z sondażu na zlecenie RMF FM i "DGP" wynika, że tylko 12 proc. Polaków spodziewa się zwycięstwa Saudyjczyków.

Badanie na zlecenie RMF FM i "Dziennika Gazety Prawnej" przeprowadziła firma United Surveys. Z sondażu wynika, że aż 47 proc. Polaków wierzy, że Polska wygra w sobotnim meczu z Arabią Saudyjską na mundialu w Katarze. 

Zobacz wideo Atak dronów na rafinerię w Arabii Saudyjskiej

Mecz Polska-Arabia Saudyjska na mundialu. Kto wygra? Jest sondaż

Na Arabię Saudyjską stawia 12 proc., z kolei remis przewiduje 26,1 proc. "Trudno powiedzieć" - takiej odpowiedzi udzieliło 14,9 proc.

Sondaż przeprowadzono w dniach 18-20 listopada na grupie 1000 osób.

We wtorek piłkarska reprezentacja Polski bezbramkowo zremisowała z Meksykiem w rozegranym na Stadium 974 w Dosze meczu grupy C mistrzostw świata w Katarze. W 58. minucie rzutu karnego dla biało-czerwonych nie wykorzystał Robert Lewandowski.

Andrzej Duda i Jacek SiewieraZgrzyt ws. Patriotów. Szef BBN: Stanowisko Andrzeja Dudy jest niezmienne

W innym spotkaniu tej grupy Argentyna niespodziewanie uległa Arabii Saudyjskiej 1:2. Sobotni mecz Polska-Arabia Saudyjska rozpocznie się o godzinie 14. Tego samego dnia, o godzinie 20, Argentyna zagra z Meksykiem.

Więcej o: