Lubelskie. Wybuch w Przewodowie. Dwie osoby nie żyją

We wtorek w miejscowości Przewodów w powiecie hrubieszowskim (lubelskie) w wyniku eksplozji zginęły dwie osoby - podaje Radio Lublin. Na miejscu pracują służby, a także przedstawiciele wojska. Miejscowość leży nieopodal granicy z Ukrainą. Policja nie podaje na ten moment przyczyn wybuchu.

Jak podaje Radio Lublin, dwie osoby zginęły w wybuchu w miejscowości Przewodów w powiecie hrubieszowskim. Do eksplozji doszło na terenie suszarni zbóż około godziny 15.40. 

Próbowaliśmy skontaktować się z przedstawicielami służb, ale do tej pory nie odpowiedzieli na nasze pytania. 

Zobacz wideo Gen. Koziej: Powinniśmy przeprowadzić debatę, czy jesteśmy gotowi przyjąć broń nuklearną

Przewodów. W wyniku eksplozji zginęły dwie osoby

Na miejscu pracują służby. Policja potwierdza zdarzenie. Lokalna rozgłośnia podaje, że na miejsce udał się wojewoda lubelski Lech Sprawka. 

-  Przyczyny tego zdarzenia nie są znane w tej chwili - przekazał w Radiu Lublin  rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie, starszy kapitan Marcin Lebiedowicz. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o wybuchu na placu suszarni. Faktycznie po przyjeździe potwierdzamy, że coś takiego się stało. Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu. W tej chwili zabezpieczamy miejsce zdarzenia i oświetlamy teren akcji - dodał.

Więcej o: