Kalifornia. Znaleziono zwłoki rodziny, którą wcześniej porwano. Wśród ofiar 8-miesięczne dziecko

W Kalifornii znalezione zostały zwłoki czteroosobowej rodziny - trójki dorosłych i ośmiomiesięcznej dziewczynki. Wcześniej rodzina została uprowadzona. - Potwierdziły się nasze najgorsze obawy - przekazała policja.
Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

W poniedziałek w mieście Merced w Kalifornii została uprowadzona czteroosobowa rodzina. Kamery monitoringu uchwyciły porwanie ośmiomiesięcznej dziewczynki - Aroohi Dheri, jej 27-letniej matki - Jasleen Kaury, 36-letniego ojca Jasdeepa Singha i wujka dziecka, 39-letniego Amandeepa Singha z siedziby ich rodzinnej firmy transportowej.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

KijówDlaczego rakiety nie spadają już na Kijów? Ekspert: Powód polityczny

Kalifornia. Znaleziono zwłoki czteroosobowej rodziny

Dwa dni później policja poinformowała, że rodzinę znaleziono martwą. Zwłoki jej członków odnaleziono w sadzie na obszarach wiejskich. - Potwierdziły się nasze najgorsze obawy. Znaleźliśmy ciała porwanych - przekazał Vern Warnke, szeryf hrabstwa Merced.

Porywaczem okazał się Jezus Salgado. 48-latek nie żądał okupu za rodzinę, ale - jak uważa policja - kierowały nim motywy finansowe. Już po porwaniu mężczyzna użył karty płatniczej jednej z ofiar, jednak z firmy rodziny nic nie zginęło - podaje Associated Press.

Do funkcjonariuszy zgłosili się krewni Jezusa Salgado, którzy poinformowali, że przyznał się do udziału w przestępstwie. Mężczyzna próbował popełnić samobójstwo. Obecnie przebywa w szpitalu.

- W tej chwili nie ma słów, aby opisać gniew, który czuję, i bezsensowność tego zdarzenia - podkreślił, cytowany przez AP, Vern Warnke. - Mówiłem już to wcześniej: dla tego faceta jest specjalne miejsce w piekle - dodał szeryf.

Wojna w Ukrainie. Biała flaga Rosjan i instrukcja, jak oddać się w niewolęUkraina. Rosjanie oddają się w niewolę z białą flagą na lufie

Więcej o: