Wojna w Ukrainie. Kadyrow zapowiada nową taktykę. "Dotychczasowe działania są jak dziecinne żarty"

Ramzan Kadyrow ogłosił, że w najbliższych dniach zostanie wdrożona nowa taktyka walki podczas wojny w Ukrainie. "Wróg wkrótce poniesie najtrudniejsze dla siebie konsekwencje nowego planu zemsty" - zapowiedział.

Szef Północnokaukaskiej Republiki Czeczenii Ramzan Kadyrow ogłosił w mediach społecznościowych wprowadzenie nowej taktyki w działaniach wojennych w Ukrainie. Zapowiedział, że przewyższa ona wszystkie te, które były stosowane wcześniej.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Ekspert o Czeczenach biorących udział w wojnie i grupie Wagnera

Wojna w Ukrainie. Ramzan Kadyrow zapowiada nową taktykę walki

Ramzan Kadyrow napisał na Telegramie: "Przechodzimy na nową taktykę w operacji specjalnej. Omówiłem już wszystkie szczegóły z szefem sztabu operacyjnego Czeczeńskiej Republiki Magomedem Daudowem. Wróg wkrótce poniesie najtrudniejsze dla siebie konsekwencje nowego planu zemsty. Wszystkie nasze dotychczasowe działania wydadzą im się teraz jak dziecinne żarty. Tylko ci, którzy potraktują to przesłanie jako ostrzeżenie dla siebie i wyciągną z niego wnioski, będą mieli szczęście. Przygotuj się i miej oczy szeroko otwarte".

Ramzan Kadyrow (zdjęcie ilustracyjne)Kadyrow ma ogłosić mobilizację. Minister: Nie chodzi o Ukrainę

Grozny. Kolejni ochotnicy są wysyłani do Donbasu

W poniedziałek 19 września Ramzan Kadyrow zapowiedział, że wyśle do Donbasu kolejnych ochotników z Groznego. Szef Czeczenii aktywnie włącza się w trwającą wojnę w Ukrainie i popiera działania Władimira Putina.

"Kolejna grupa ochotników wyjechała do Donbasu z Groznego. Wszyscy wcześniej ukończyli szkolenia na Rosyjskim Uniwersytecie Wojsk Specjalnych w Gudermes. Pod kompetentnym okiem najlepszych instruktorów ochotnicy doskonalili swoje umiejętności strzelectwa taktycznego i ogólnie opanowali podstawy spraw wojskowych. Teraz są gotowi do jak najsprawniejszego i jak najszybszego wykonania rozkazów dowództwa" - przekazał Kadyrow na Telegramie w poniedziałek.

Ramzan Kadyrow (zdjęcie ilustracyjne)Kadyrow miał kończyć, a zaczyna. Wyśle tysiące ochotników do Ukrainy

Więcej o: