Putin ma problemy z chodzeniem? Erdogan wyciągnął pomocną dłoń i prowadził go pod rękę [WIDEO]

Prezydent Turcji szedł z Władimirem Putinem pod rękę - to nagranie od kilku dni zyskuje na popularności w mediach społecznościowych. Film z Uzbekistanu, gdzie spotkali się przywódcy państw zrzeszonych w ramach SzOW, ma być kolejnym dowodem zwolenników teorii dotyczącej złego stanu zdrowia prezydenta Rosji.

Każde publiczne wystąpienie Władimira Putina jest dokładnie analizowane w mediach społecznościowych. Użytkownicy doszukują się najmniejszych nawet oznak choroby u prezydenta Rosji, którego stan zdrowia ma się pogarszać od rozpoczęcia wojny w Ukrainie.

Wojna w Ukrainie - ekshumacje w Izium Zbrodnie w Kupiańsku. Rosjanie mieli wypalać na ciałach hitlerowski symbol

Władimir Putin idzie pod rękę z prezydentem Turcji. Kolejne pytania o stan zdrowia rosyjskiego dyktatora

Ostatnie nagranie, które powstało w trakcie szczytu Szanghajskiej Organizacji Współpracy (SzOW) w Uzbekistanie, znów wywołało domysły na temat stanu zdrowia Władimira Putina. Trudno bowiem przypomnieć sobie, by prezydent Rosji - który trzyma innych polityków na dystans - kiedykolwiek wcześniej szedł pod rękę z innym przywódcą państwa. 

Taka sytuacja miała miejsce w czwartek. Na nagraniu udostępnionym w mediach społecznościowych widać idących obok siebie Erdogana i Putina. Na zbliżeniu widać, że prezydent Turcji trzyma przywódcę Rosji pod ramię. Nie wiadomo, czy był to gest oznaczający przyjacielskie relacje obydwu polityków, czy miało to pomóc Putinowi dotrzymać kroku pozostałym zebranym. 

Przeczytaj więcej aktualnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Dzieci z Ukrainy wywiezione przez Rosjan do Moskwy Rosjanie chwalą się uprowadzanymi z Ukrainy sierotami [WIDEO]

Zagraniczne agencje wywiadowcze twierdzą, że Władimir Putin może cierpieć na nowotwór złośliwy. Wcześniej podawano, że rosyjski dyktator ma się zmagać z chorobą Parkinsona. Informacje te nigdy nie zostały potwierdzone przez Kreml. Z czasem zaczęto też rozważać, czy doniesienia o chorobie polityka nie są przypadkiem celowym działaniem Kremla.

Zobacz wideo Kryzys na rynku energetycznym osłabi poparcie państw Zachodu dla Ukrainy?

Więcej o pogłoskach na temat stanu zdrowia Putina pisaliśmy w następujących artykułach:

Więcej o: