Karolowi III puściły nerwy. "O Boże, nienawidzę tego", "Nie mogę znieść tej cholernej rzeczy" [WIDEO]

Król Karol III przebywał we wtorek w Irlandii Północnej. W pewnym momencie monarcha, gdy monarcha wpisywał się do księgi gości, to zorientował się, że z pióra wypływa atrament. - Nie mogę znieść tej cholernej rzeczy - mówił wyraźnie zdenerwowany król.

We wtorek 13 września Karol III odwiedził królewską rezydencję, a dokładniej zamek Hillsborough, znajdujący się niedaleko Belfastu w Irlandii Północnej. Nowy król jest w trakcie objazdu Wielkiej Brytanii w ramach uroczystości związanych ze śmiercią Elżbiety II. Karol III został przywitany przez wiwatujące tłumy. Później jednak nie zapanował nad emocjami i pokazał - już drugi raz, jak zauważa Reuters - irytację. 

Zobacz wideo Śmierć królowej Elżbiety II, nowy król Karol III i... kryzys gospodarczy. Z czym mierzy się Wielka Brytania? [Relacja prosto z Londynu]

Wielka Brytania. Karol III zirytował się cieknącym piórem. "Nie mogę znieść tej cholernej rzeczy"

Wszystko przez kapiący z pióra atrament. Na nagraniu widać, jak Karol III siada do wpisania się do księgi gości. W pewnym momencie król pyta, czy dziś jest 12 września. Któryś z przebywających na zamku mężczyzn poprawia Karola III mówiąc, że jest 13 września. - O Boże, wpisałem złą datę. 13? - upewnia się król, poprawiając swój wpis. 

 

Następnie król wstaje i chce podać pióro swojej żonie Camilli. Zauważa wówczas, że z pióra wycieka atrament. - O Boże, nienawidzę tego - mówi podirytowany. - Och spójrz, wycieka wszędzie - mówi Camilla, która dostaje inne pióro. W tym czasie Karol III próbuje zetrzeć z rąk atrament. - Nie mogę znieść tej cholernej rzeczy. Za każdym je***ym razem (dosłownie stinky oznacza śmierdzący) - powiedział.

Nie jest to pierwszy raz, gdy Karolowi III puszczają nerwy. W sobotę króla zirytowało ustawienie przedmiotów na stole. Gestem upominał pomocników, by sprzątnęli ze stołu atrament czy uchwyt na długopis. 

Przeczytaj więcej aktualnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Nie żyje królowa Elżbieta IIPogrzeb Elżbiety II. Kogo nie zaproszono? Media publikują listę przywódców

Więcej o: