USA. Eliza Fletcher nie żyje. Ciało kobiety znaleziono w pobliżu miejsca jej zaginięcia

Wnuczka miliardera Josepha Orgilla III nie żyje. Policjanci z Memphis przekazali we wtorek po południu, że znaleziono ciało 34-letniej Elizy Fletcher. Kobieta była poszukiwana od 2 września, gdy zaginęła podczas porannego joggingu.

Policjanci poinformowali już w poniedziałek 5 września, że w pobliżu miejsca zaginięcia kobiety, znaleziono zwłoki. Dopiero we wtorek potwierdzono, że jest to zaginiona Eliza Fletcher, wnuczka miliardera Josepha Orgilla III.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Ireneusz Raś gościem Porannej rozmowy Gazeta.pl

USA. Potwierdzono śmierć Elizy Fletcher. Ciało kobiety znaleziono w pobliżu miejsca jej zaginięcia

Ciało Elizy Fletcher, nauczycielki z Memphis w stanie Tennessee znaleziono około 12 km od miejsca w którym została siłą wepchnięta do czarnego SUV-a. Zarzuty w sprawie morderstwa kobiety usłyszał już 38-letni Cleoth Abston. Dotyczą one morderstwa pierwszego stopnia oraz morderstwa pierwszego stopnia w wyniku porwania. Tożsamość kobiety potwierdziła policja z Memphis i przekazała wiadomość na Twitterze.

USA. Pilot grozi rozbiciem małego samolotuMissisipi. Groził rozbiciem samolotu. Policja ewakuowała mieszkańców

USA. Wnuczka miliardera została porwana w Memphis podczas joggingu

34-letnia Eliza Fletcher została porwana w piątek 2 września o 4:20, gdy biegała w pobliżu uniwersytetu w Memphis. Z nagrań z pobliskiego monitoringu wynika, że w pewnym momencie podszedł do niej pewien mężczyzna i kazał jej wsiąść do czarnego SUV-a. Doszło między nimi do szarpaniny, ale ostatecznie Fletcher została wepchnięta do pojazdu. Dwie godziny później rowerzysta znalazł jej telefon w miejscu zaginięcia i odniósł go na komisariat. Około 7.45 mąż kobiety Richard Fletcher zgłosił zaginięcie żony. Dwa dni później zatrzymano w tej sprawie Cleotha Abstona. W pobliżu miejsca zaginięcia kobiety znaleziono jego sandały. Pracodawca mężczyzny potwierdził, że samochód, który zarejestrował monitoring w pobliżu miejsca porwania, należy do Cleotha Abstona. W trakcie przesłuchań przeprowadzonych we wtorek mężczyzna nie chciał podać miejsca, w którym przebywa poszukiwana Eliza Fletcher.

Cleoth Abston może mieć związek z zaginięciem nauczycielkiNauczycielka porwana podczas joggingu. Zatrzymano podejrzanego

Więcej o: