Wnuczka miliardera porwana podczas joggingu. W pobliżu miejsca jej zaginięcia znaleziono ciało

W pobliżu miejsca zaginięcia Elizy Fletcher znaleziono zwłoki osoby, której tożsamości jeszcze nie potwierdzono. Kobieta została uprowadzona w zeszłym tygodniu podczas biegania w Memphis. Zatrzymano mężczyznę, który wciągnął ją do samochodu.

Departament Policji w Memphis przekazał, że ciało zostało znalezione kilka metrów od miejsca zaginięcia nauczycielki Elizy Fletcher. Śledczy znaleźli je przy Victor Street w poniedziałek 5 września około godz. 17. Wszystkie okoliczności zdarzenia są obecnie wyjaśniane.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

USA. Znaleziono zwłoki w pobliżu miejsca zaginięcia Elizy Fletcher 

Policjanci z Memphis przekazali we wtorek 6 września, że "tożsamość tej osoby i przyczyny śmierci nie jest obecnie potwierdzona. Śledztwo trwa". Ciało zostało znalezione w pobliżu opuszczonej szkoły, niedaleko Orleans Street. Policja aresztowała już w tej sprawie 38-letniego Cleotha Abstona. Do zatrzymania doszło w sobotę, gdy na sandałach, które znaleziono niedaleko miejsca zbrodni, wykryto jego DNA. Na monitoringu, którym dysponuje policja widać SUV-a, do którego wciągnięto kobietę. Mężczyzna, który się nim poruszał, śledził kobietę przez co najmniej 24 minuty. Pracodawca Abstona potwierdził policji, że mężczyzna pracował w firmie sprzątającej i że jeździ SUV-em, który został uchwycony na nagraniu z monitoringu - przekazuje "The New York Times".

Brat Abstona zeznał, że w piątek nad ranem mężczyzna czyścił wnętrze swojego służbowego SUV-a i szorował swoje ubrania w zlewozmywaku. Przekazał również, że jego brat zachowywał się wtedy dziwnie - informuje stacja Fox News.

Cleoth Abston spędził już w więzieniu 20 lat za brutalne porwanie prokuratora Kempera Duranda z Memphis, gdy miał zaledwie 16 lat - przekazuje "New York Post". 38-letni Abston przebywa obecnie w więzieniu. Może je opuścić po wpłaceniu kaucji w wysokości 500 tys. dolarów. We wtorek 6 września może usłyszeć zarzuty manipulowania dowodami oraz porwania.

USA. Pilot grozi rozbiciem małego samolotu Missisipi. Groził rozbiciem samolotu. Policja ewakuowała mieszkańców

USA. Nauczycielka została porwana podczas porannego biegania

34-letnia Eliza Fletcher biegała w piątek 2 września około 4 nad ranem w Memphis w stanie Tennessee, niedaleko tamtejszego uniwersytetu. W pewnym momencie podszedł do niej pewien mężczyzna i kazał jej wsiąść do zaparkowanego nieopodal samochodu, doszło wtedy do szarpaniny i Fletcher została wciągnięta do pojazdu. Dwie godziny po porwaniu telefon Fletcher został znaleziony przez rowerzystę, który odniósł go mundurowym. Gdy kobieta nie wróciła do domu, policjanci zostali zawiadomieni o jej zaginięciu o 7:45 przez jej męża Richarda Fletchera. Stacja News Nation opublikowała wizerunek zatrzymanego mężczyzny oraz zdjęcia samochodu, do którego wciągnięto poszukiwaną kobietę.

Eliza Fletcher jest wnuczką nieżyjącego już Josepha Orgila III, miliardera z Memphis, który prowadził firmę zajmującą się sprzętem komputerowym i artykułami gospodarstwa domowego.

Rodzina kobiety opublikowała oświadczenie, w którym prosi o pomoc w jej odnalezieniu. Zaoferowano 50 tys. dolarów w zamian za jakiekolwiek informacje.

Ihor Kołychajew Ukraina. Rosjanie porwali i wywieźli mera Chersonia Ihora Kołychajewa

Więcej o: