USA. 19-latek zostawił rocznego syna w nagrzanym samochodzie, bo przeszkadzał. Dziecko nie żyje

Landon P. mieszkający w New Philadelphia w amerykańskim stanie Ohio zostawił w nagrzanym samochodzie swojego rocznego syna Kylera. Chłopiec przebywał w pojeździe pięć godzin, po czym zmarł. Mężczyzna został oskarżony o morderstwo.

19-letni Landon P. przyznał się, że celowo zostawił swojego rocznego syna Kylera w nagrzanym samochodzie. Chłopiec spędził tam pięć godzin, a następnie zmarł. Mężczyzna początkowo nie ujawniał, co dokładnie się stało. Teraz przebywa w areszcie.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Poparcie USA dla Ukrainy osłabło? Pytamy eksperta

USA. 19-latek zostawił swojego syna w samochodzie, aby ten nie przeszkadzał w domu

Landon P. pojawił się ze swoim nieprzytomnym synem w szpitalu Cleveland Clinic Union w czwartek 1 września o godz. 14:00. Tam okazało się, że chłopiec nie żyje. Wydział Policji w New Philadelphia w Ohio przeprowadził dochodzenie w tej sprawie.

"Podczas wstępnego śledztwa pojawiły się niespójności w zeznaniach złożonych przez ojca. W miarę kontynuowania czynności i zbierania dowodów ojciec został skonfrontowany z nowymi informacjami i wyznał detektywom, co stało się z jego synem" - przekazała tamtejsza policja. W trakcie dalszych przesłuchiwań okazało się, że chłopiec przez pięć godzin był zamknięty w nagrzanym samochodzie. Tego dnia temperatura na zewnątrz wynosiła 30 st. C. "Nie chodziło o zapomnienie dziecka, ale o celowe działanie, aby dziecko nie zakłócało przebywania w domu" - przekazuje komendant policji Mike Goodwin.

Nie żyje dwulatka zostawiona w rozgrzanym samochodzie USA. Nie żyje dwuletnia dziewczynka zostawiona w rozgrzanym aucie

USA. Mężczyzna został oskarżony o morderstwo

19-letni Landon Parrot usłyszał już zarzuty. Został oskarżony o morderstwo i nieumyślne spowodowanie śmierci. Postawiono mu również dwa zarzuty zagrożenia życia dziecka. Od piątku 2 września mężczyzna przebywa w więzieniu w hrabstwie Tuscarawas. Sąd wyznaczył za niego kaucję w wysokości 250 tys. dolarów.

USA. Pilot grozi rozbiciem małego samolotu Missisipi. Groził rozbiciem samolotu. Policja ewakuowała mieszkańców

Więcej o: