Finlandia. Sanna Marin przeprasza za wideo toples jej koleżanek: Nie jest odpowiednie

Sanna Marina przeprasza za zdjęcie jej koleżanek, wykonane w rezydencji premierki Finlandii. Kobiety pozują toples, a ich piersi zakrywa napis "Finlandia". - Uważam, że zdjęcie nie jest odpowiednie, przepraszam za to. Takiego zdjęcia nie należało robić - powiedziała we wtorek Marina.

Na Tik Toku byłej uczestniczki Miss Finlandii oraz influencerki Sabiny Saarkka pojawiło się wideo, na którym całuje się z kobietą. Obie uwiecznione na nagraniu kobiety unoszą bluzki i odsłaniają klatkę piersiową, a ich piersi zakrywa napis "Finlandia". 

Zobacz wideo Putin wepchnął Finlandię i Szwecję do NATO? Ekspertka: Rosja będzie miała dłuższą granicę do pilnowania

Sanna Marin: Uważam, że zdjęcie nie jest odpowiednie, przepraszam za to

Filmik został nagrany w rezydencji premierki Finlandii Sanny Marin w Kesaranta - donosi dziennik "The Guardian". Do sprawy Marin odniosła się we wtorek i przekazała, że zdjęcie zostało wykonane między 8 a 10 lipca po tym, jak wzięła udział w festiwalu muzycznym. 

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

- Uważam, że zdjęcie nie jest odpowiednie, przepraszam za to. Takiego zdjęcia nie należało robić - powiedziała we wtorek Sanna Marin, cytowana przez fiński serwis yle.fi. Wideo zostało usunięte z mediów społecznościowych influencerki, jednak screeny wideo zostały opublikowane na Twitterze. 

Sanna Marin wykonała test narkotykowy. Wynik: negatywny

W ubiegłym tygodniu w mediach pojawiło się nagranie, na którym premierka Finlandii bawi się na imprezie zorganizowanej w jej domu. Sanna Marin podkreśliła, że nie robiła niczego nielegalnego. - Nie brałam narkotyków, ani nie spożywałam niczego innego niż alkohol. Tańczyłam, śpiewałam i imprezowałam - a to zupełnie legalne rzeczy - powiedziała na antenie telewizji Yle.

Mateusz Morawiecki i Sanna Marin Morawiecki o wideo z Sanną Marin: Premier zakosztowała więcej Finlandii

W piątek szefowa fińskiego rządu zrobiła test narkotykowy, aby "rozwiać podejrzenia" dotyczące zażywania przez nią narkotyków. - Test narkotykowy pobrany od premier Sanny Marin 19 sierpnia 2022 r. nie wykazał obecności narkotyków - przekazało w poniedziałek biuro Marin.

Premierka Finlandii Sanna Marin Finowie ocenili zachowanie premierki Sanny Marin [SONDAŻ]

*******

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: