Tragiczny wypadek w Turcji. Autobus wjechał w pojazdy służb ratunkowych. Nie żyje 15 osób

Co najmniej 15 osób zginęło, a 22 zostały ranne w wypadku, do którego doszło w południowo-wschodniej Turcji. W pojazdy, którymi ratownicy przyjechali do wypadku, wjechał autobus pasażerski.
Zobacz wideo Potrąciła 11-latkę na przejściu dla pieszych i odjechała z miejsca zdarzenia

Do wypadku doszło na autostradzie między miastami Gaziantep a Nizip w południowo-wschodniej części kraju. Według agencji prasowej DHA najpierw w tym miejscu samochód osobowy zjechał z nasypu i wpadł do strumienia. Na miejsce wypadku przyjechały: karetka pogotowia, wóz straży pożarnej i wóz transmisyjny agencji prasowej Ihlas.

Następnie w te pojazdy wjechał autobus pasażerski, jadący ze Stambułu do Diyarbakir.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Kanclerz Niemiec Olaf Scholz podczas przesłuchania ws. afery podatkowej. Hamburg, 19 sierpnia 2022 r.Prasa o Scholzu przed komisją śledczą: Zapomniał akurat to, co interesujące

Tragiczny wypadek w Turcji. Nie żyje 15 osób

Wśród ofiar jest trzech strażaków, dwóch pracowników służby zdrowia i dwóch dziennikarzy. Agencja prasowa Ihlas przekazała, że jej pracownicy zatrzymali się tam, ponieważ zobaczyli wypadek. Chcieli pomóc poszkodowanym - informuje Associated Press.

W wypadku zginęło 15 osób, a 22 zostały ranne. Lokalne władze poinformowały, że wszystkie ofiary i poszkodowani to obywatele Turcji.

Jak wynika z danych rządowych, w zeszłym roku w wypadkach drogowych w Turcji zginęły 5362 osoby - podaje AP.

Chiny testują ryby w kierunku COVID-19Chiny. W Xiamen prowadzą testy na COVID-19. Sprawdzają ryby [WIDEO]

Więcej o: