USA. Mężczyzna strzelił w szyję pracownikowi McDonald's. Jego matka skarżyła się na zimne frytki

Przed jednym z nowojorskich McDonaldów doszło w poniedziałek do strzelaniny. Zdaniem amerykańskich mediów poprzedziła ją kłótnia dotycząca zimnych frytek matki jednego z mężczyzn.

W poniedziałek 1 sierpnia koło godziny 19:00 czasu lokalnego w restauracji McDonald's na nowojorskim Brooklynie doszło do kłótni, w wyniku której postrzelony został 23-letni pracownik - podaje "New York Post". W związku ze sprawą aresztowano dwie osoby.

Zobacz wideo Ograniczenie dostępu do broni przynosi skutek

USA. Pracownik nowojorskiego McDonaldu postrzelony. Sprzeczka miała dotyczyć zimnych frytek

Według amerykańskiego tabloidu, powołującego się na źródła w policji, powodem sprzeczki były zimne frytki otrzymane przez jedną z klientek restauracji. Kobieta miała kłócić się z 23-letnim pracownikiem lokalu, prowadząc równocześnie wideorozmowę ze swoim 20-letnim synem.

Młody mężczyzna znajdował się wówczas prawdopodobnie niedaleko obiektu, ponieważ wkrótce przybył na miejsce, gdzie między nim a pracownikiem baru szybkiej obsługi wywiązała się kłótnia. Mężczyźni udali się przed lokal. Wtedy 20-latek miał wyciągnąć broń i oddać strzał w szyję 23-letniego mężczyzny. Całe zajście zostało uchwycone na nagraniach monitoringu.

Więcej aktualnych wiadomości ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dziecko z bronią (zdjęcie ilustracyjne) USA. 6-latek zastrzelił 5-letnią siostrę. Rodzice aresztowani

Brooklyn. Strzały przed restauracją McDonald's. 23-letni pracownik lokalu walczy o życie

Jak podaje stacja ABC 7, stan ofiary określany jest jako krytyczny. Z kolei sprawca napaści miał być wcześniej trzynastokrotnie aresztowany - między innymi za kradzieże i napaści. Mężczyzna został zatrzymany i oskarżony o usiłowanie zabójstwa oraz posiadanie broni. Poza nim aresztowana została także 18-latka, która według policji wręczyła napastnikowi broń, z której padły strzały.

Nagranie ze strzelaniny w Uvalde USA. Wyciekło nagranie strzelaniny w szkole w Uvalde. "Skrajna porażka służb"

Więcej o: