18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Ukraina. Rozmowa Rosjanina z żoną. Opowiadał o podcinaniu gardeł Ukraińcom

"To jedno z najostrzejszych przechwyconych nagrań" - skomentowały Służby Bezpieczeństwa Ukrainy, które udostępniły kolejną rozmowę telefoniczną rosyjskiego żołnierza. Mężczyzna opowiadał żonie o podcinaniu gardeł Ukraińcom. Kobieta zareagowała śmiechem.

Służby Bezpieczeństwa Ukrainy opublikowały w sobotę 2 lipca przechwyconą przez wywiad rozmowę telefoniczną jednego z rosyjskich żołnierzy. "To jedno z najostrzejszych przechwyconych nagrań" - skomentowały w udostępnionym komunikacie. Mężczyzna, walczący na południu, relacjonował żonie, co działo się podczas rozmieszczania wojsk. 

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Zobacz wideo Amerykańscy żołnierze przenoszą transportery opancerzone M113 na ciężarówki w ramach pomocy wojskowej Ukrainie

Ukraina. Rozmowa Rosjanina z żoną. "Kiedy jeszcze będę miał okazję podciąć człowiekowi gardło?"

Mężczyzna całą operację określił słowem: "impreza". - Przebiegliśmy, by zająć stanowiska. Powiedzieli nam, żeby dobijać ich [Ukraińców - red.] po drodze. No i myślę sobie - K***, spróbować poderżnąć gardło? Ch***, zrobię to. Jeden kolega też tam... Chu*** mi się zrobiło - opowiadał Rosjanin. - Nie męczyłem go. Po prostu poderżnąłem mu gardło. No kiedy jeszcze będę miał okazję podciąć człowiekowi gardło? - dodał. Kobieta na początku sprawiała wrażenie zaskoczonej, ale później odpowiedziała śmiechem. 

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski "Okrucieństwo narasta". Zełenski: Wojna jeszcze się nie skończyła

Wiadomość miała być tajemnicą, usłyszy o niej cały świat 

Rosjanin prosił partnerkę, aby wszystko, co od niego usłyszała, zostało tajemnicą. Jego żona może i będzie milczeć, ale wywiad, już niekoniecznie. "Teraz jego sekrety pozna cały świat. Sam raszysta i jego okrucieństwa są udokumentowane w odpowiednim postępowaniu karnym" - poinformowały Służby Bezpieczeństwa Ukrainy w opublikowanym komunikacie. "Te fakty dobitnie pokazują, jakim nie-ludziom się przeciwstawiamy. Zmusimy ich, by odpowiedzieli za zbrodnie, których się dopuścili" - dodają.

Władimir Putin (zdjęcie ilustracyjne) Rosji kończy się broń. Kreml wprowadza "specjalne środki"

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina. 

Więcej o: