Niemcy. Przed sądem w Bonn znaleziono odciętą głowę. Reszta ciała była nad Renem

Przed budynkiem sądu w niemieckim Bonn znaleziono odciętą głowę. Resztę ciała ofiary znaleziono nad brzegiem Renu. - Tło zbrodni jest nadal niejasne - przekazał rzecznik policji. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego w sprawie.
Zobacz wideo Żory: 40-letni mieszkaniec Rybnika zatrzymany w sprawie brutalnego zabójstwa koleżanki z pracy

Odciętą głowę znaleziono przed budynkiem sądu we wtorek koło godziny 17.30. O koszmarnym znalezisku służby zostały powiadomione przez przechodniów. Z kolei ciało mężczyzny znajdowało się kilometr dalej, nad Renem. Zamordowany 44-letni mężczyzna był najprawdopodobniej osobą borykającą się z kryzysem bezdomności - donosi niemiecki portal ga.de. Ciało ofiary w ciągu kilku najbliższych dni zostanie zbadane przez lekarzy medycyny sądowej.

Policjanci nie znają jeszcze szczegółów morderstwa. Sprawą zajmuje się komisję ds. morderstwa. - Tło zbrodni jest nadal niejasne - wyjaśnił rzecznik policji Robert Scholten. Funkcjonariusze nie ustalili jeszcze miejsca oraz czasu popełnienia zbrodni. - Nieznana jest również trasa, którą obrał podejrzany - wyjaśnia policja. Nadal nie znaleziono też narzędzia zbrodni, obecnie poszukują go psy tropiące. 

Zakaz aborcji w USAUSA. Zakaz aborcji to dopiero początek. Kolejnym celem antykoncepcja

Przeczytaj więcej informacji ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Morderstwo w Bonn. "Na początku myśleliśmy, że jest tam jakiś przedmiot. Dopiero potem rozpoznaliśmy włosy"

W sprawie morderstwa zatrzymany został 38-latek, który najprawdopodobniej również znalazł się w kryzysie bezdomności. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa. Z ustaleń niemieckiego portalu wynika, że mężczyzna był już znany policji w związku z przestępstwami narkotykowymi.

Policjanci nie dysponują nagraniami z miejsca zdarzenia. Brak również znaczących świadków. - Nie otrzymaliśmy żadnych raportów z okolicy - przekazał Scholten. I zaapelował do osób, które zaobserwowały coś podejrzanego lub dysponują zdjęciami, nagraniami związanymi z przestępstwem, by zgłaszały wszystkie informacje służbom.

Jedną z osób, która zauważyła głowę znajdującą się przed sądem, był mężczyzna, który przebywał ze swoimi przyjaciółmi przed barem znajdującym się w okolicy sądu. - Na początku myśleliśmy, że jest tam jakiś przedmiot. Dopiero potem rozpoznaliśmy włosy - powiedział. 

Jeffrey Epstein, Ghislaine MaxwellByła partnerka Jeffrey'a Epsteina skazana na 20 lat. "Przepraszam"

******

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: