Irlandia Północna. Morderstwo 20-letniej Patrycji. Jej partner spędzi w więzieniu co najmniej 20 lat

25-letni Dawid Łukasz M. został skazany za zabicie swojej partnerki 20-letniej Patrycji w Newry. Mężczyzna spędzi w więzieniu co najmniej 20 lat, zanim będzie mógł się ubiegać o zwolnienie warunkowe.
Zobacz wideo Policja aresztowała 34-latka podejrzanego o zabójstwo. Miał ponad promil alkoholu w organizmie

Ciało Patrycji W. znaleziono na początku sierpnia 2020 roku w mieszkaniu kobiety w miejscowość Newry na południu Irlandii Północnej. Na ciele kobiety były widoczne ślady pobicia oraz duszenia. Wkrótce aresztowano również wówczas 23-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie zbrodni - próbował uciekać przez pobliskie ogrody, ale policji udało się go zatrzymać przy wykorzystaniu paralizatora. 

Honorowy Konsul RP w Irlandii Północnej potwierdził wtedy, że obie osoby są obywatelami Polski.

Więcej wiadomości na stronie głównej Gazeta.pl

Sytuacja na wschodzie Donbasu. Stan na 21 czerwcaW kolejnym punkcie się Ukraińcom posypało

Mężczyzna spędzi w więzieniu co najmniej 20 lat

Dawid Łukasz M. początkowo twierdził, że śmierć Patrycji była "spowodowana nieudaną grą erotyczną", do której doszło za obopólną zgodą. Dopiero w kwietniu tego roku przyznał się do zabójstwa kobiety. Teraz spędzi w więzieniu co najmniej 20 lat, zanim będzie mógł się ubiegać o przedterminowe zwolnienie.

Jak podaje BBC, przed śmiercią 20-latka zgłosiła, że mężczyzna stosuje wobec niej przemoc. Kobieta mieszkała z nim kilka miesięcy.

Australia. Mężczyzna patelnią przepędził krokodylaAustralia. Mężczyzna patelnią przepędził krokodyla. "Dałem klapsa"

Więcej o: