Belgia. Wypadek z Polakiem za kierownicą. Uderzył w bariery i dachował. Był kompletnie nagi

Polak, który przemierzał autem jedną z miejscowości w Belgii, uderzył w betonowe bariery i dachował. Do wyciągnięcia zakleszczonego mężczyzny z auta niezbędna była pomoc strażaków. Gdy uwolnili Polaka z samochodu, okazało się, że był całkiem nagi.

Belgijskie media poinformowały o wypadku Polaka, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę w położonej przy granicy z Holandią miejscowości Melsele w północnych regionach kraju. Kierowca najpierw uderzył w betonowe bariery ustawione na zwężeniu drogi, a następnie dachował.

Zobacz wideo Brawurowe zachowanie na drodze kierowcy BMW

Belgia. Kompletnie nagi Polak zakończył jazdę dachowaniem

Jak podaje belgijska gazeta "Het Laatste Nieuws", mężczyzna mógł pomylić drogę i jechać pod prąd. Uderzył w dwa ciężkie betonowe bloki, które znajdowały się blisko przejścia dla pieszych i dachował. Samochód zatrzymał się 50 metrów dalej.

Torzym. Ukradli kable zasilające szpital w prądUkradli kable zasilające szpital w prąd. "Skrajny brak respektu dla życia"

Belgia. Strażacy pomogli rannemu Polakowi wydostać się z auta. Był całkiem nagi

Na miejsce przybyły służby ratunkowe. Aby wyciągnąć zakleszczonego Polaka z auta, potrzebna była pomoc strażaków. Kiedy udało się to zrobić, okazało się, że kierowca był zupełnie nagi. W wyniku wypadku mężczyzna odniósł ciężkie obrażenia i został przetransportowany do szpitala.  

Policja prowadzi śledztwo w sprawie zdarzenia drogowego. Wciąż nie wiadomo, czy mężczyzna był pod wpływem narkotyków lub alkoholu.

Lubuskie. Jechał rowerem po drodze ekspresowej S3Jechał rowerem po drodze ekspresowej S3. "Skrócił sobie drogę do domu"

Wypadki w Polsce

Według wstępnych danych polskiej policji w 2021 roku zgłoszono 22 802 wypadki oraz 420 627 kolizji drogowych. W porównaniu do 2020 roku jest to 738 wypadków mniej; w stosunku do 2019 roku to spadek o 7486. W wyniku wypadków w 2021 r. śmierć poniosły 2233 osoby. To także niższy wynik (o 258), niż rok wcześniej - wówczas w wypadkach zginęło 2491 osób (z kolei w porównaniu do 2019 roku liczba ofiar śmiertelnych jest niższa o 676). W 2020 roku w wypadkach ranne zostały 26 413 osób, czyli o 50 mniej niż w 2020 r. i o 9064 mniej niż w 2019.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: