Bahamy. Nagła śmierć trójki Amerykanów w ośrodku wczasowym. Czwarta osoba w szpitalu

W kurorcie na Bahamach znaleziono ciała trojga Amerykanów. Ich śmierć była nagła, a przyczyna nie jest jeszcze znana - poinformowało CNN. Wcześniej osoby te uskarżały się na nieokreśloną chorobę. Ośrodek wypoczynkowy twierdzi zaś, że "doszło do wypadku".

Zwłoki trojga Amerykanów zostały znalezione w piątek w dwóch różnych miejscach na terenie ośrodka wypoczynkowego Sandals na wyspie Great Exuma (Bahamy). Najpierw w jednej z willi natrafiono na mężczyznę, który leżał wsparty o ścianę łazienki i nie dawał oznak życia. Potem w innym budynku znaleziono ciała kobiety i mężczyzny. Para wykazywała oznaki drgawek. Jak podano w policyjnym raporcie, poprzedniego wieczoru uskarżali się na złe samopoczucie - poinformowało w sobotę CNN.

Syberia. Pożary lasówSyberia. Kolejne ofiary pożarów. Brakuje wojska do walki z żywiołem

Czwarta osoba - kobieta, także Amerykanka - została przetransportowana samolotem do szpitala w Nassau, stolicy Bahamów.

Więcej wiadomości ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Bahamy po przejściu huraganu Dorian: ofiary śmiertelne, dziesiątki rannych, ogromne zniszczenia

Bahamy. Tajemnicza śmierć trojga Amerykanów. "Doszło do nagłego wypadku"

Po wstępnych oględzinach ciał Królewskie Siły Policyjne Bahamów przekazały stacji, że nie znaleziono na nich "żadnych śladów urazu". W ustaleniu przyczyn śmierci Amerykanów pomoże sekcja zwłok. Policjanci nie podali więcej szczegółów, tłumacząc, że "sprawa ta pozostaje przedmiotem aktywnego dochodzenia".

Wybuch w hotelu w HawanieKuba. Potężna eksplozja w hotelu, są ofiary śmiertelne

Do incydentu odniosła się sieć Sandals Resorts, prowadząca kilka ośrodków w rejonie Atlantyku i na Karaibach. Firma przekazała jedynie, że "w kurorcie doszło do nagłego wypadku", a na jego miejsce "natychmiast wezwano pogotowie i odpowiednie służby oraz przedstawicieli lokalnych władz". Nie podała żadnych informacji dotyczących zmarłych gości, ani w jakim stanie jest czwarta osoba. Sandals Resorts zapewniło, że "dokłada wszelkich starań, by pomóc w śledztwie i wesprzeć rodziny zmarłych".

***
Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina >>>

Więcej o: