USA. Strzelanina w hotelu w Mississippi. Nie żyją trzy osoby i prawdopodobny napastnik

W środę nad ranem czasu lokalnego doszło do strzelaniny w hotelu Broadway Inn w stanie Mississippi. W zdarzeniu zginęły trzy osoby oraz prawdopodobny sprawca.

Jak podaje portal wsmv.com, strzelanina rozpoczęła się około godziny 9 rano czasu lokalnego w hotelu Broadway Inn w miejscowości Biloxi w stanie Mississippi w Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna podejrzewany o zabicie trzech osób nie żyje.

Zobacz wideo Ograniczenie dostępu do broni przynosi skutek

USA. Strzelanina w hotelu. W zdarzeniu zginęły trzy osoby

"Według policji w Gulfport podejrzany przetrzymywał zakładnika w sklepie spożywczym Canal Grocery. Po godzinach negocjacji funkcjonariusze zagazowali budynek i weszli, aby znaleźć martwego podejrzanego" - czytamy na portalu. Mężczyzna nie został jak na razie zidentyfikowany. Według świadka zdarzenia ofiarami mają być właściciel i pracownik hotelu, a także jeden z gości. 

Więcej aktualnych wiadomości ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Strzelanina w hotelu w USA. Nie żyją trzy osoby, dwie są ranne

Według córki właściciela hotelu kłótnia zaczęła się o pieniądze, a następnie eskalowała. "Policja uważa, że napastnik opuścił hotel, a następnie zaatakował inną osobę w Gulfport niedaleko Rio Grande Street, zanim dogoniła go policja" - czytamy. Drugą z rannych osób ma być natomiast pracownik robót publicznych. Mężczyzna przebywa aktualnie w szpitalu.

Pogrzeb Madeleine AlbrightPożegnanie Albright. Biden: Wolność nie miała większego orędownika

Więcej o: