Albania. Czworo turystów z Rosji udusiło się w saunie. "Byli członkami jednej rodziny"

Albańska policja oficjalnie potwierdziła śmierć czworga Rosjan, którzy przebywali na wakacjach w Albanii. Poszkodowanych odnaleziono w hotelowej saunie, na pomoc było już jednak za późno.

Do tragicznego wydarzenia doszło w albańskim kurorcie turystycznym położonym w regionie Qerret, 50 km od Tirany. Jak informują tamtejsze media, w saunie jednego z hoteli w piątek wieczorem odnaleziono zwłoki czworga Rosjan.

Zmarli to dwie pary w wieku 60, 58 oraz 37 i 31 lat, prawdopodobnie dwa małżeństwa. "Wszyscy byli członkami jednej rodziny" - podaje albański serwis dosja.al.

Mury na granicach Europy Patrząc na inne płoty fortecy Europa, ten polski będzie z rozmachem. Tak wyglądają pozostałe [ZDJĘCIA]

Tragedia w Albanii. Policja potwierdza śmierć czworga osób

Ofiary przebywały w ośrodku wraz ze znajomymi. To oni zaalarmowali personel. Nieprzytomnym nie udało się jednak pomóc. Przyczyną zgonu było - jak oficjalnie poinformowała albańska policja - uduszenie się. Część mediów podejrzewa, że poszkodowani mogli spożywać alkohol. 

Służby nie podają więcej informacji na temat incydentu. Potwierdziły jedynie, że wszyscy pracownicy hotelu zostali już przesłuchani. 

Zobacz wideo Ten reportaż mrozi krew w żyłach. Co się dzieje na granicy?
Więcej o: