Hiszpania. Polka biła męża na wakacjach. Zamiast na plaży posiedzi w więzieniu

Hiszpański sąd skazał Polkę za znęcanie się nad mężem, z którym przyjechała na wakacje. Kobieta spędzi w areszcie dwa miesiące.

34-letnia Polska biła swojego męża przez całe wakacje, które para spędzała w hiszpańskim kurorcie Playa del Ingles położonym na południu Gran Canarii, w archipelagu Wysp Kanaryjskich. O sprawie policję zawiadomił jeden z pracowników hotelu, w którym przebywało małżeństwo. 

Zobacz wideo Iława: chciała złożyć zawiadomienie na męża - straciła prawo jazdy i wkrótce odpowie przed sądem

Wyspy Kanaryjskie. Polka znęcała się nad mężem przez całe wakacje

Jak donosi hiszpański portal Canarias7.es, 34-letnia kobieta stosowała przemoc wobec 56-letniego męża - obywatela Niemiec, podczas wakacji spędzanych w Hiszpanii. Polka biła męża po twarzy, co zostało zaobserwowane w różnych miejscach w hotelu, w którym wypoczywali przez kilka dni.

1 września po godzinie 21:00 w tej sprawie na policję zadzwonił recepcjonista. Było to już po tym, jak 34-latka kilkakrotnie uderzyła mężczyznę w twarz. Po dotarciu na miejsce funkcjonariusze stwierdzili, że Anna M. jest agresywna. Kobieta została zatrzymana i trafiła do aresztu.

Holandia. Kilku młodych mężczyzn przebrało się w nazistowskie munduryMężczyźni w nazistowskich mundurach odegrali scenę likwidacji żydowskiego więźnia

Hiszpański sąd skazał 34-letnią kobietę

Podczas składania zeznań przez 56-latka, hiszpańscy mundurowi potwierdzili na jego ciele liczne siniaki, rany twarzy oraz zapalenie oka spowodowane biciem. Mężczyzna przyznał, że "przez kilka dni dostawał ciosy" od żony, które otrzymywał "bez powodu, bez sprzeciwu i bez stawiania oporu". Sąd w San Bartolomé de Tirajana skazał Annę M. na dwumiesięczny areszt i zabronił jej zbliżania się oraz kontaktowania z mężem przez rok. 

Afganistan. Kobiety sprzeciwiają się talibom strojem i hasztagiem. Kolory i hafty kontra burkiAfganki publikują zdjęcia w tradycyjnych strojach

*****

Potrzebujesz pomocy?

Doświadczasz przemocy domowej? Szukasz pomocy? Możesz zgłosić się na przykład do Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia". Poradnia Telefoniczna "Niebieskiej Linii" czynna jest codziennie od 12 do 18 pod numerem tel. 22 668-70-00. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.

Więcej o: