Stambuł. 23-letnia dziewczyna spadła z dziewiątego piętra, nagrywając film na TikToka

23-letnia Turczynka, Kubra, odwiedzała w piątek kuzynkę w jej rodzinnym mieszkaniu w Stambule. Dziewczyny wyszły na dach, aby nagrać tam filmik, który następnie chciały umieścić na TikToku. W pewnym momencie doszło do tragicznego wypadku.

23-latka weszła na plastikowe panele, a te natychmiast się załamały - dziewczyna spadła w dół z dziewiątego piętra. Moment wypadku zarejestrowała na filmie nagranym telefonem komórkowym kuzynka Kubry.

Zobacz wideo Turcja: Imigrant uratował dziecko, które wypadło z okna

Turcja. 23-latka zginęła w tragicznym wypadku. Chciała zrobić zdjęcia na tle Stambułu

Do tragicznego wypadku doszło w piątek około godziny 19:30. Kubra wraz ze swoją kuzynką Helen udała się na dach, aby przy zachodzie słońca zrobić zdjęcia i nagrać filmiki na TikToka ze Stambułem w tle. Helen, która nagrała telefonem całe zajście, udokumentowała, jak jej kuzynka najpierw pozuje przed kamerą i ustawia się blisko krawędzi dachu - pisze dailymail.co.uk.

Mariusz BieniekPłock. Znaleziono ciało starosty Mariusza Bieńka

Chwile później na filmie widać, jak Kubra schodzi na niższą część budynku, a Helen odwraca kamerę w stronę swojej twarzy. Kamera następnie przesuwa się z powrotem w kierunku Kubry i wychwytuje moment, w którym dziewczyna wchodzi na szare, plastikowe panele, które niemal natychmiast uległy zniszczeniu.  23-letnia tiktokerka spadła dziewięć pięter w dół, prosto na ulicę.

Rodzina chce pozwać wykonawcę odpowiedzialnego za prace budowlane

Przerażona kuzynka Kubry, 16-letnia Helen, natychmiast pobiegła z powrotem do mieszkania, aby opowiedzieć o wypadku swojej rodzinie. Niezwłocznie wezwano karetkę pogotowia.

Usnarz. Migranci na granicy polsko-białoruskiejPo której stronie granicy są migranci? Rząd twierdzi, że po białoruskiej

Kilka minut później na miejscu pojawili się sanitariusze, ale mogli już tylko potwierdzić, że Kubra zmarła - po upadku z takiej wysokości nic już nie można było dla niej zrobić. Rodzina zapowiedziała, że pozwie wykonawcę odpowiedzialnego za prace budowlane - chodzi o montaż cienkich, plastikowych paneli, które nie wytrzymały ciężaru 23-letniej Kubry - informuje dailymail.co.uk.

Więcej o: