Mołdawia. Były wiceminister pobity na antenie TV. Uderzył go były doradca prezydenta [WIDEO]

Rozmowa na antenie mołdawskiej Jurnal TV przerodziła się w bójkę pomiędzy dwoma politykami. Brali w niej udział były wiceminister spraw wewnętrznych Giennadij Kosovan i były doradca prezydent Mai Sandu Siergiej Tofilat.

Do bójki doszło podczas dyskusji w programie publicystycznym "Ora Expertizei". Na antenie rozpętała się groźnie wyglądającą awantura, którą rozpoczął Giennadij Kosovan, nazywając rozmówcę dzieckiem.

Plaża w Mielnie (zdjęcie ilustracyjne)"Seksafera" w Mielnie. Władze miasta reagują: Nie jesteśmy "polską Ibizą"

Mołdawia. Agresja na antenie programu publicystycznego. Doszło do bójki

W pewnym momencie były wiceminister spraw wewnętrznych Mołdawii Giennadij Kosovan wylał ze złością szklankę wody na byłego doradcę prezydenta Mai Sandu Siergieja Tofilata. Ten nie pozostał mu dłużny i w odpowiedzi zamachnął się, po czym uderzył Kosovana pięścią w twarz. Na tym kłótnia się nie zakończyła. Tofilat wstał, złapał byłego wiceministra za szyję i powalił go na ziemię. 

Całą bójkę widać na udostępnionym przez stację Jurnal TV materiale. Wszystko trwa zaledwie kilka sekund, a zaczyna się pod sam koniec filmu (1:56), kiedy to Kosovan nagle wylewa szklankę wody na byłego doradcę prezydenta.

 

Co denerwuje mieszkańców nadmorskich kurortów? Turyści z gołymi brzuchami, hałas, śmieci i parawany na plażyWakacje w Polsce. Co denerwuje mieszkańców kurortów? M.in. gołe brzuchy

Według świadków Kosovan uderzył głową o krzesło i stracił przytomność, więc wezwano karetkę pogotowia, a program został przerwany - pisze dip.org.ua.

Mołdawia. Politycy,pogodzili i podali sobie ręce

Byłemu wiceministrowi nic się nie stało, nie odniósł żadnych poważnych obrażeń i szybko odzyskał przytomność. Mężczyźni się pogodzili i zrobili sobie wspólne zdjęcie, na którym się uśmiechają i podają sobie dłonie. Za nimi widać jednak ratowników medycznych, którzy chwilę wcześniej pomagali w ocuceniu byłego wiceministra.

"W każdym politycznym talk show dyskusje czasem się rozkręcają, a goście reagują w emocjach. Zdarza się to wszędzie, ale Jurnal TV nie toleruje takich postaw" - czytamy na facebookowej stronie stacji.  "Wszystko dobre, co się dobrze kończy" - dodano jednak na końcu.

Zobacz wideo W Tokio nie widać igrzysk, a już w piątek początek sportowego święta
Więcej o: