Indie. Ciekawski gad spacerował po wiosce. Przechadzkę krokodyla nagrali mieszkańcy [WIDEO]

Kilkumetrowy krokodyl przechadzał się po jednej z indyjskich wiosek. Zdziwieni wyjątkową sytuacją mieszkańcy nagrali całe zajście. Po spacerze leśnicy przetransportowali ciekawskiego gada do rzeki.

Najprawdopodobniej znudzony rzeką krokodyl postanowił nieco poszerzyć swoje horyzonty i wyruszył w podróż do pobliskiej wsi Kogliban znajdującej się w stanie Karnataka w południowych Indiach. Pojawienia się w czwartek rano na ulicy ogromny gad wzbudził zdziwienie wśród mieszkańców wioski. 

Zobacz wideo Dlaczego krokodyle płaczą? Skąd się biorą krokodyle łzy?

Nagranie z krokodylem spacerującym po wiosce stało się wiralem 

Jak donosi portal indiatoday.in, wideo o gadzie przemierzającym wiejskie ulice stało się wiralem. Na nagraniu widzimy, jak tłum gapiów podąża za zwierzęciem. Słychać również szczekanie psów, które najpewniej zaniepokoiły się obecnością ogromnego zwierzęcia grasującego po wiosce.

 

Wyjątkową przechadzkę ponad czterometrowego krokodyla przerwali leśnicy, którzy ciekawskie zwierzę odprowadzili do jego naturalnego środowiska - rzeki.  

Protest w TurcjiTurcja oficjalnie wycofała się z konwencji stambulskiej. Na ulicach protesty

Przyjechali gasić pożar, a znaleźli krokodyla. Nietypowa akcja czeskich strażaków

Nie tylko w Indiach krokodyle znienacka pojawiają się w niespotykanych miejscach. Już wcześniej pisaliśmy w Gazeta.pl o zaskakującej sytuacji, jaka spotkała czeskich strażaków. 12 marca 2021 roku koło godziny 4.30 straż pożarna została wezwana do pożaru domku ogrodowego w Klopinie w kraju ołomunieckim. Kiedy już strażacy dotarli na miejsce, właściciel budynku poinformował ich, że w środku znajduje się trzymetrowy krokodyl. Wówczas na miejsce zdarzenia wezwano specjalistów, którzy schwytali gada. O sprawie poinformowano również policję, która miała zbadać czy zwierzę pochodzi z legalnej hodowli. - Ponieważ w Czechach hodowanie trzymetrowego krokodyla jest nietypowe, wystąpimy z inicjatywą do Regionalnego Urzędu Weterynaryjnego Kraju Ołomunieckiego w celu zweryfikowania legalności tej hodowli - wyjaśniła rzeczniczka policji Tereza Neubauerová

Grafika przedstawiająca kraje, w których obowiązują obostrzenia spowodowane mutacją Delta.COVID w Europie. Popularne kierunki wakacyjne z obostrzeniami

Więcej o: