Barcelona. Ojciec z synem znaleźli ciało w nodze dinozaura. Ofiara zaklinowała się w pęknięciu figury

Katalońska policja prowadzi śledztwo ws. śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w figurze dinozaura. 39-latek prawdopodobnie utkwił w konstrukcji po tym, jak wszedł przez pęknięcie, by wyciągnąć swój telefon.

W Santa Coloma de Gramenet, na przedmieściach Barcelony, doszło do tragicznego odkrycia - w figurze dinozaura, która reklamuje pobliskie kino, znaleziono zwłoki 39-latka. Policję zaalarmował mężczyzna, który wraz z synem zauważył przez pęknięcie w nodze stegozaura, że coś jest w środku. 

Policja musiała na miejsce wezwać straż pożarną, by wyciąć zwłoki z figury. Funkcjonariusze uważają, że śmierć mężczyzny była nieszczęśliwym wypadkiem. - Wygląda na to, że do środka wpadł mu telefon i próbował go wyciągnąć. Wszedł głową do dołu i utknął - powiedziała rzeczniczka.

Służby czekają jeszcze na wyniki sekcji zwłok, ale wstępnie stwierdzono, że 39-latek zaklinował się w figurze kilka dni przed znalezieniem ciała. Jak informują lokalne media, rodzina zgłosiła zaginięcie mężczyzny kilka godzin przed tragicznym odkryciem. 

Zobacz wideo Wezwania, blokady i strzały nie powstrzymywały tego kierowcy. W końcu nie miał już gdzie uciekać
Więcej o: