Wielka Brytania. Znaleziono ciało zamordowanej Polki. Podejrzanym jest jej współlokator Amadeusz

W Hull w Wielkiej Brytanii znaleziono ciało 30-letniej Polki, Klaudii S. - donosi BBC. Policja ustaliła, że kobieta została zamordowana najprawdopodobniej przez swojego współlokatora. Podejrzany mężczyzna ma już postawione zarzuty.

Ciało Klaudii zostało znalezione 27 marca rano w jej domu przy Lambert Street, w zachodniej części miasta. Podejrzanym jest Amadeusz S., który mieszkał z nią w Wielkiej Brytanii.

Wielka Brytania. 20-latek z Polski aresztowany od zarzutem zamordowania Klaudii S.

20-letni Amadeusz S. podejrzany o zamordowanie 30-laki stawił się przed sędziami w Hull w poniedziałek rano. Został przesłuchany i tymczasowo aresztowany - pisze BBC.

Na razie śledczy nie ujawnili żadnych dodatkowych szczegółów dotyczących tego postępowania.

W tej chwili myślami jesteśmy z rodziną i bliskimi Klaudii, których wspieramy z pomocą specjalistów. Rodzina prosi o prywatność

- powiedział portalowi hulldailymail.co.uk funkcjonariusz Rhod Troake.

Policja lokalna zwiększy liczbę patroli

Lokalna policja poinformowała, że "zwiększy liczbę patroli w okolicy, ale dodano również, że "jest to "odosobniony incydent i nie stwierdzono zagrożenia dla reszty społeczeństwa". Zwiększenie patroli wynika z troski o sąsiadów, którzy mówili w rozmowie z brytyjskimi mediami, że są zaszokowani tą sytuacją i widokiem kordonu policyjnego wokół domu, w którym mieszkała Klaudia S. i Amadeusz S.

Zobacz wideo Wielka Brytania. Czy zniesienie obostrzeń do 21 czerwca jest możliwe?
Więcej o: