USA. Strona internetowa Donalda Trumpa. "Trump niestrudzonym orędownikiem ciężko pracujących mężczyzn i kobiet"

Donald Trump, były republikański prezydent Stanów Zjednoczonych, uruchomił oficjalną stronę internetową, przez którą jego zwolennicy będą mogli pozostać z nim w kontakcie. Nie wiadomo, kiedy dokładnie strona zaczęła działać. Trump został na niej nazwany niestrudzonym orędownikiem ciężko pracujących mężczyzn i kobiet.

Donald Trump został zawieszony na Twitterze, Facebooku i innych portalach społecznościowych po styczniowym ataku na Kapitol. Na początku marca doradca Trumpa, Jason Miller, zapowiedział, że były prezydent USA uruchomi własną platformę społecznościową w ciągu trzech miesięcy - pisze Reuters. Na razie ruszyła jego oficjalna strona internetowa.

Zobacz wideo Trump życzy sukcesów nowej administracji. "Będę obserwował i słuchał. Wrócimy w jakiś sposób" [ENG]

"Biuro Donalda J. Trumpa jest zaangażowane w zachowanie wspaniałej spuścizny administracji Trumpa"

Sekcja z informacjami zawiera obszerne podsumowanie kadencji Donalda Trumpa, w którym wymieniono jego osiągnięcia, m.in. utrzymanie bezpieczeństwa granic i wzmocnienie sojuszy międzynarodowych. Jednak, jak podkreśla Reuters, nie wspomina się o skandalach, dochodzeniach w sprawie korupcji, ani atakach na instytucje demokratyczne.

USA. Trumpowie po cichu zaszczepili się już w styczniuUSA. Trumpowie po cichu zaszczepili się przeciwko koronawirusowi

Biuro Donalda J. Trumpa jest zaangażowane w zachowanie wspaniałej spuścizny administracji Trumpa, jednocześnie rozwijając agendę "America First". Poprzez zaangażowanie obywatelskie i aktywizm publiczny Biuro Donalda J. Trumpa będzie dążyć do informowania, edukowania i inspirowania Amerykanów ze wszystkich środowisk, którzy starają się zbudować naprawdę wspaniałą amerykańską przyszłość. Dzięki temu urzędowi prezydent Trump pozostanie niestrudzonym orędownikiem ciężko pracujących mężczyzn i kobiet naszego wielkiego kraju - oraz ich prawa do bezpiecznego, godnego życia, dobrobytu i pokoju.

- napisano na stronie internetowej Donalda Trumpa.

Donald Trump będzie kandydował ponownie w 2024 roku

Donald Trump, chociaż przegrał wybory i nie udało mu się udowodnić, jakoby były one podszyte oszustwem, planuje powrót do Białego DomuSugerował, że w roku 2024 wystartuje w wyborach prezydenckich ponownie.

Donald TrumpTrump: Gdybym nie był prezydentem, szczepionka pojawiłaby się za pięć lat

Więcej o: