Tragiczny wypadek w Kalifornii. SUV z 27 (!) pasażerami zderzył się z tirem. Zginęło co najmniej 15 osób

Na autostradzie w południowej Kalifornii doszło do tragicznego wypadku. SUV z 27 pasażerami zderzył się z tirem. Zginęło co najmniej 15 osób.

SUV, którym podróżowało 27 pasażerów, zderzył się z tirem przewożącym żwir na autostradzie w hrabstwie Imperial w Kalifornii, 10 kilometrów od granicy z Meksykiem. Zginęło co najmniej 15 osób, a wielu rannych przewieziono do okolicznych szpitali - informuje CNN. - Pacjenci, przeżywają teraz trudny czas, jak można sobie wyobrazić - powiedział CNN dr Adolphe Edward, dyrektor naczelny szpitala El Centro, do którego trafili poszkodowani po wypadku.

Na razie nie wiadomo, dlaczego samochodem osobowym podróżowała taka liczba osób. Rzecznik lokalnej służby granicznej w rozmowie z telewizją ABC stwierdził, że liczba jest "nietypowa", ale nie wiadomo, kim byli pasażerowie. - Być może to pracownicy farmy -  dodał. W regionie obecnie trwają zbiory sałaty lodowej i innych warzyw liściastych. 

Zobacz wideo Zatrzymał się, by udzielić pomocy pieszej. Ciężarówka jadąca za nim nie zdążyła wyhamować

Tragiczny wpadek w Kalifornii

Śledczy i policja badają przyczyny zdarzenia. Na miejscu pracuje straż pożarna i straż graniczna. Autostrada nr 115 jest aktualnie nieprzejezdna. 

Joe BidenUSA nakładają sankcje na Rosję. Joe Biden żąda uwolnienia Aleksieja Nawalnego

Więcej o: