Niemcy. Odnaleziono ciała 27-letniej Polki i jej 6-letniego syna. Policja zatrzymała 30-latka

Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci 27-letniej Polki i jej 6-letniego syna w niemieckiej miejscowości Bethen na obrzeżach Cloppenburga w Dolnej Saksonii. Na ciele kobiety i dziecka znaleziono rany kłute. Jak podaje portal Ndr.de, nie jest wykluczone, że za zbrodnią mógł stać 30-letni mężczyzna, który był mężem 27-latki i ojcem chłopca.

Do tragedii doszło w sobotę. 30-letni mężczyzna wezwał służby ratunkowe, które w jednej z kamienic w miejscowości Bethen znalazły ciała 27-letniej kobiety i 6-letniego chłopca. Jak informuje Ndr.de, mężczyzna podczas zatrzymania nie stawiał oporu. Z doniesień portalu wynika, że to 30-latek mógł być sprawcą zabójstwa, a narzędziem zbrodni był nóż.

Portal Kreiszeitung.de podaje, że na ciałach kobiety i dziecka stwierdzono rany kłute.

Niemcy. Śmierć 27-letniej kobiety i 6-letniego chłopca

W niedzielę sąd w Oldenburgu na wniosek prokuratora zdecydował o umieszczeniu 30-latka tymczasowo w szpitalu psychiatrycznym. Na razie nie wiadomo, co mogło być przyczyną zdarzenia.

27-latka była absolwentką Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Szkoła we wpisie na Facebooku pożegnała swoją byłą uczennicę. "W naszych sercach i pamięci zawsze zostaniesz jako uśmiechnięta, cicha i życzliwa dziewczyna, dobra koleżanka" - czytamy.

Znajomy rodziny twierdził w rozmowie z Rtl.de, że w mieszkaniu rodziny często dochodziło do kłótni. 30-latek miał zmagać się z problemami psychicznymi i alkoholizmem. 

Zobacz wideo Korytarz ratunkowy jest przeznaczony dla karetek. Nie blokuj go, bo sam możesz kiedyś potrzebować pomocy
Więcej o: