Krosno. Troje napastników dotkliwie pobiło taksówkarza za to, że odmówił przewiezienia psa

W Krośnie 41-letni taksówkarz został dotkliwie pobity przez dwóch mężczyzn i jedną kobietę. Napastnicy zaatakowali kierowcę, ponieważ nie pozwolił na wprowadzenie psa do samochodu. Cała trójka została zatrzymana przez policję.

W sobotni wieczór, 14 listopada około godz. 20:00 funkcjonariusze policji z Krosna zostali wezwani na ulicę Ordynacką w sprawie pobicia 41-letniego mężczyzny. Napastnikami, którzy zaatakowali taksówkarza byli 55-letni i 27-letni mężczyźni oraz 29-letnia kobieta. Grozi im do trzech lat pozbawienia wolności. 

Zobacz wideo Policjanci zatrzymali 15 i 13-latka, którzy od kilku tygodni znęcali się nad niepełnosprawnymi

- Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że osoby, które zamówiły kurs taksówką, chciały wziąć ze sobą do samochodu dużego psa. Taksówkarz nie wyraził jednak na to zgody. Wtedy kierowca taksówki został zaatakowany przez agresywnego mężczyznę i towarzyszącą mu kobietę. Napastnicy uderzali go pięściami i kopali po całym ciele. Do dwójki dołączył jeszcze inny mężczyzna, który również zadawał uderzenia leżącemu na ziemi kierowcy - poinformował asp. sztab. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

Białorusini opłakujący śmierć Ramana BandarenkiBiałoruś. Nie żyje 31-letni Raman Bandarenka. Wiceszef polskiego MSZ reaguje

Krosno. Pobito taksówkarza przez dużego psa. Mężczyzna wylądował w szpitalu

W wyniku doznanych obrażeń 41-letni mężczyzna trafił do szpitala. 55-letniego napastnika, który zaczął bić taksówkarza, gdy ten leżał już na ziemi, policjanci zatrzymali w jednym z mieszkań kamienicy przy ul. Ordynackiej. Według informacji podanych przez krosno.naszemiasto.pl kilka godzin później do aresztu trafiła kobieta oraz drugi napastnik. 

Prezes Jarosław Kaczyński / Zdjęcie ilustracyjneNajnowszy sondaż CBOS. PiS traci i nie przebija 30 proc. poparcia

Wszystkie osoby zatrzymane w sprawie pobicia są mieszkańcami Krosna. Przed zamówieniem taksówki wspólnie spożywały alkohol. Wszystkie okoliczności badają funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. 

Więcej o: