Wybory w USA. Najświeższe komentarze w specjalnym programie powyborczym Gazeta.pl

Przez całą noc na Gazeta.pl będziemy relacjonowali wyborczy wyścig w Stanach Zjednoczonych, a z samego rana dostarczymy naszym Czytelnikom najświeższe komentarze. Gośćmi specjalnego wydania porannego programu będą m.in. Aleksander Kwaśniewski i amerykanistka dr Renata Nowaczewska. Początek programu o 8:00 w środę 4 listopada.

O 6 rano czasu lokalnego zaczęto otwierać lokale wyborcze w USA. Dotychczas korespondencyjnie zagłosowało już niemal 100 milionów Amerykanów, we wtorek głos odda prawdopodobnie kolejne 50 mln wyborców. 

Wybory prezydenckie w USA z Gazeta.pl

We wtorkowy wieczór Gazeta.pl będzie na żywo relacjonowała przebieg wyborów za oceanem, na naszej stronie głównej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje i najświeższe komentarze. Natomiast w środę rano rozpocznie się specjalne wydanie naszego programu, który poprowadzi Łukasz Kijek. Będziemy na bieżąco informować o najnowszych prognozach dotyczące wyników oraz rozkładzie głosów. Nie zabraknie komentarzy na żywo - w programie wystąpią m.in. były prezydent Aleksander Kwaśniewski i amerykanistka dr Renata Nowaczewska. 

Swoje programy wyborcze polecają także TOK FM i Gazeta Wyborcza. O 7:20 i 7:40 gośćmi radia będą byli ministrowie spraw zagranicznych Witold Waszczykowski i Radosław Sikorski.

Na Wyborcza.pl m.in. o godzinie 7:00 najświeższa relacja korespondenta Gazety Wyborczej w USA, a o 10:00 gościem Doroty Wysockiej-Schnepf będzie były premier Donald Tusk.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej o: