Brazylia. Półki w supermarkecie zawaliły się na ludzi. Nie żyje 21-latka [WIDEO]

W Brazylii doszło do tragicznego wypadku. Zawaliły się półki sklepowe w jednym z supermarketów. W wyniku wypadku zginęła jedna osoba, a osiem zostało rannych. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Daily Mail informuje, że do śmiertelnego wypadku doszło w piątek 2 października w supermarkecie Mateus Atacarejo Mix w São Luís w północnej Brazylii. Wysokie na kilka metrów półki sklepowe zawaliły się około godz. 20.

Brazylia. Półki sklepowe zawaliły się na ludzi. Jedna osoba nie żyje

W wyniku wypadku śmierć poniosła 21-letnia Elane de Oliveira Rodrigues, która od kilku miesięcy pracowała w sklepie. Dziewczyna została przygnieciona przez spadające z półek produkty.

Jak podały media, osiem osób zostało rannych. Sześć z nich zostało przetransportowanych do szpitala, skąd zostały wypuszczone po przeprowadzeniu badań. Dwie pozostałe osoby doznały tylko otarć i drobnych obrażeń. Pozwolono im od razu wrócić do domów.

Supermarket był w momencie wypadku pełen klientów. Przy kasach i alejkach ciągle poruszali się ludzie. Kamery monitoringu zarejestrowały moment, gdy metalowe półki zaczęły się przewracać.

 

Dokładna przyczyna wypadku nie jest jeszcze znana. W sprawie trwa śledztwo. Podejrzewa się jednak, że do zawalenia pierwszej półki mógł doprowadzić wypadek z udziałem wózka widłowego.

Zobacz wideo Miejski monitoring nagrał wypadek motocyklisty w Łukowie
Więcej o: