W這chy. Przed marketem znaleziono cia這 Polaka. Zw這ki 42-latka by造 zawini皻e w koc

Na obrze瘸ch miasteczka Orta Nova znaleziono cia這 42-letniego Polaka. Martwy m篹czyzna le瘸 owini皻y kocem w samochodzie na parkingu przy lokalnym supermarkecie. Zw這ki m篹czyzny dostrzegli przechodz帷y obok ludzie.

Portal Foggia Today informuje, że makabrycznego odkrycia dokonano w poniedziałek 31 sierpnia. Martwy mężczyzna leżał na tylnym siedzeniu samochodu niedaleko sklepu Penny Market. Przyczynę śmierci 42-latka poznamy po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Włochy. Przed supermarketem znaleziono martwego Polaka. 42-latek był owinięty w koc

Orta Nova to niewielkie miasteczko znajdujące na południu Włoch w prowincji Foggia. Mieszka w nim zaledwie 17 tys. osób. Po dokonaniu szokującego odkrycia przed supermarketem okazało się, że martwym mężczyzną w samochodzie jest 42-letni rolnik z Polski. Służby zabezpieczające miejsce zdarzenia dostrzegły, że na boku samochodu znajdowały się otarcia.

Koroner nie dostrzegł na ciele mężczyzny żadnych obrażeń ani oznak przemocy. Służby podejrzewają, że 42-latek mógł umrzeć z przyczyn naturalnych. Aby potwierdzić tę teorię będzie potrzebne przeprowadzenie sekcji zwłok.

Śledczy nie wykluczają jednak, że rolnik z Polski mógł zginąć z powodu choroby złapanej podczas pracy na polu. Jego ciało - zdaniem służb - mogło być załadowane przez innych imigrant闚 do samochodu i pozostawione przed supermarketem. Trwają badania kamer monitoringu w okolicach parkingu, na którym znaleziono zwłoki.

Zobacz wideo Tusk krytycznie o PO. „Nie mamy powodów, żeby ciągle posypywać głowę popiołem”
Wi璚ej o: