USA. Przedszkolanka uderzyła pięciolatka i przewróciła go na ziemię. Usłyszała zarzuty [WIDEO]

24-letnia przedszkolanka została zwolniona z pracy i zatrzymana przez policję wskutek agresywnej reakcji, jaką się wykazała wobec dziecka. Jej zachowanie nagrały kamery monitoringu, na podstawie czego służby zajęły się sprawą.

Do zdarzenia doszło w jednym z przedszkoli w Karolinie Południowej w południowo-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Na opublikowanym przez policję nagraniu widać, jak kobieta uderza pięciolatka.

USA. 24-latka uderzyła wychowanka. Usłyszała już zarzuty

Całe zajście miało miejsce zaraz po krótkiej sprzeczce dwóch chłopców. Jak widać na udostępnionym przez biuro szeryfa (Sumter County Sheriff's Office) nagraniu, 5-latkowie szarpali się i kłócili.

Po kilkunastu sekundach doszła do nich opiekunka Tiana McElveen. Chcąc uspokoić niesfornych wychowanków, 24-latka najpierw uderzyła jednego z chłopców w twarz, po czym przewróciła go na ziemię.

Na efekty nie trzeba było długo czekać. - McElveen została przewieziona do aresztu, skąd następnie została zwolniona po wpłaceniu kaucji w wysokości 1500 dolarów - informuje biuro szeryfa. 24-latka usłyszała już zarzut dotyczący niewłaściwego zachowania wobec dziecka.

Zobacz wideo Napadł i okradł 63-latkę. Tak wyglądało jego zatrzymanie przez lubelskich kontrterrorystów
Więcej o: