Niemcy. Dziki szukające jedzenia ukradły mężczyźnie torbę z laptopem. Musiał gonić je nago

Zdjęcia nagiego mężczyzny goniącego po plaży dziki szybko stały się popularne w mediach społecznościowych. Zdarzenie to miało miejsce nad brzegiem jeziora Teufelse pod Berlinem.

Całą sytuację uwieczniła i udostępniła Adele Landauer. Do odpoczywających nad jeziorem Teufelse pod Berlinem plażowiczów podeszła grupka dzików, które szukały jedzenia. Zwierzęta znalazły w torbie jednego z plażowiczów pizzę, którą zjadły. W tym czasie mężczyzna kąpał się w jeziorze. Gdy wracał spłoszył dziki, które ukradły mu żółtą torbę z pozostałymi rzeczami.

Niemcy. "Sam, w kostiumie Adama, ruszył w pościg" - dziki zjadły pizzę, a potem ukradły torbę z laptopem

Nudysta postanowił ruszyć w pogoń za zwierzętami, budząc ubaw u pozostałych plażowiczów. Jak się później okazało dziki i tak nie byłyby zadowolone zawartością - w plecaku należącym do mężczyzny znajdował się bowiem laptop. Po zdobyciu ukradzionej torby plażowicz otrzymał brawa od pozostałych wypoczywających osób.

"Natura kontratakuje! W żółtej torbie był laptop mężczyzny, dlatego sam, w kostiumie Adama, ruszył w pościg. Pokazałam mu te zdjęcia, śmiał się z nich i zgodził się je upublicznić. Myślę, że życie ma również zabawne strony, które warto pokazywać" - napisała na swoim Facebooku autorka zdjęć.

Jak podaje BBC News tradycja naturyzmu istnieje w Niemczech od dawna. Latem można spotkać nudystów nawet w parkach. Ruch powrotu do natury, czy też "kultura wolności ciała" znana jest pod nazwą Freikoerperkultur.

W czasie epidemii koronawirusa w Niemczech pojawia się coraz więcej doniesień o dzikich zwierzętach, które odważnie pojawiają się w przestrzeni publicznej. Dziki coraz częściej widziane są na przedmieściach Berlina. Głośna była także historia lisa, który mieszkańcom tego miasta kradł buty.  

Zobacz wideo Zielona Góra. Nietypowa interwencja policji, która musiała przegonić dziki z miejskiego parku
Więcej o: