Meksyk. Niedwied na szlaku zaczepi turystk. Ta wycigna aparat i zrobia selfie

Pewna turystka z Meksyku wykazaa si wyjtkow brawur. Sie podbija nagranie, na ktrym wida trzy mode kobiety. Jedna z nich nie wystraszya si podchodzcego do niej niedwiedzia i zrobia sobie z nim zdjcie.

Sytuację opisuje "Insider Paper". Zamieszczone w sieci nagrania pokazują odwagę (bądź też brawurę), jaką wykazała się turystka, kiedy w pewnym momencie podszedł do niej niedźwiedź.

Niecodzienne spotkanie i niebywały spokój kobiety

Do sytuacji doszło na terenie parku Chipinque w San Pedro Garcia w Meksyku. Na nagraniu widać trzy nieruchomo stojące kobiety, które zachowały spokój w obliczu niespodziewanego towarzysza podróży. Do jednej z nich na dwóch łapach podszedł niedźwiedź.

Nieopodal kobiet znajdowali się inni turyści, którzy próbowali odwrócić uwagę niedźwiedzia. Ten jednak był zainteresowany turystką - obwąchiwał ją i kładł łapy na jej ramieniu.

 
 

Selfie z niedźwiedziem

Kobieta zachowała spokój, ale zdecydowała się na zaskakujący ruch. Kiedy zwierzę stanęło na dwóch łapach i oparło się o jej ramię, kobieta wyjęła telefon i wykonała selfie.

Zarówno nagranie, jak i zdjęcie wykonane przez turystkę zdobyło dużą popularność w sieci. Obserwatorzy byli pod wrażeniem spokoju kobiety w obliczu tak niebezpiecznego spotkania.

Zobacz wideo Z tymi owocami prawie każdy ma problem. Jak sprytnie obrać i pokroić mango, arbuza albo granat?