Czeska Praga. Pijany Polak jechał po torowisku dla tramwajów. Utknął w tunelu [WIDEO]

Pijany Polak wjechał do tunelu tramwajowego w czeskiej Pradze. Jego samochód odmówił posłuszeństwa z powodu uszkodzonej miski olejowej. Ruch tramwajowy w miejscu zdarzenia został wstrzymany na kilka godzin.

Do zdarzenia doszło wieczorem w niedzielę piątego lipca. Mieszkańcy Pragi czekający na tramwaj na przystanku Geologicka zobaczyli ku swojemu zdziwieniu, że po torach jedzie samochód. Chwilę później pojazd wjechał do tunelu dla tramwajów i tam się zatrzymał. Kierowca nie mógł ruszyć z miejsca, bo jego auto odmówiło posłuszeństwa - poduszki powietrzne wystrzeliły, a z uszkodzonej miski olejowej wyciekła ciecz - pisze Tydenik Police

 

Praga. Samochód pijanego Polaka zholował tramwaj. Kierowca miał trzy promile

Na miejsce przyjechała straż pożarna i policja. Kierowca został wylegitymowany i przebadany alkomatem. Okazało się, że to Polak, który ma w organizmie ponad trzy promile alkoholu. Miejsce zdarzenia było niedostępne dla ciężkiego sprzętu, dlatego samochód Polaka został zholowany za pomocą tramwaju - relacjonuje portal Blesk.cz.

Ruch tramwajowy w miejscu zdarzenia został wstrzymany na kilka godzin. Polak odpowie za swoje czyny przed czeskim sądem. 

Zobacz wideo Skrajnie niebezpieczne zachowanie przy wyprzedzaniu. Kierowcy szuka czeska policja
Więcej o: