USA. Kobieta urodziła na parkingu przed szpitalem. Wszystko zarejestrował monitoring

Przed jedną z klinik położniczych na Florydzie rozegrały się zaskakujące sceny. Rodząca kobieta nie zdążyła wejść do budynku i urodziła dziecko przed wejściem do szpitala. Poród na parkingu zarejestrowała kamera monitoringu.

Jak podaje AP, Susan Anderson już w drodze do szpitala zaczęła odczuwać silne skurcze. Jej mąż zadzwonił wtedy do kliniki i poprosił, by położna czekała na nich na parkingu. Dziecko jednak nie chciało czekać. Kobieta urodziła córeczkę chwilę po tym, jak wyszła z samochodu.

Poród na parkingu. Kobieta urodziła tuż po wyjściu z samochodu

Na nagraniu z kamery monitoringu umieszczonej przed wejściem do kliniki położniczej na Florydzie widać, jak położna asekuruje młodą mamę. Później udaje jej się w odpowiednim momencie złapać noworodka. Na miejscu pojawili się również funkcjonariusze policji, którzy usłyszeli krzyki rodzącej kobiety.

 

Lekarze zauważają, że poród Susan Anderson był bardzo szybki. Zarówno matka, jak i mała Julia czują się dobrze. Wcześniej kobieta rodziła w tej samej placówce swoje pierwsze dziecko - tamten poród nie był jednak tak ekspresowy. Nagranie zostało udostępnione w internecie za zgodą rodziców dziecka.

Zobacz wideo Ginekolog: "Poród naturalny wymaga wcześniejszego przygotowania"
Więcej o: