Seattle. Chcieli nagrać film na TikToka. Znaleźli na plaży walizkę z ludzkimi szczątkami

Makabryczne odkrycie na plaży w Seattle. W walizce znalezionej na plaży przez grupkę nastolatków znajdowały się ludzkie zwłoki. Sprawą zajmuje się już lokalna policja.

Grupa nastolatków, która niedawno wybrała się na plażę w Seattle z zamiarem nagrania filmu na TikToka, dokonała wstrząsającego odkrycia. W pobliżu molo na kamieniach leżała walizka z grubego materiału, która przyciągnęła uwagę trójki młodych ludzi. Postanowili sprawdzić, co jest w środku, żartując sobie, że być może udało im się odnaleźć walizkę pełną pieniędzy.

Niestety, młodzi ludzie nie znaleźli w torbie skarbu, na który liczyli. Wręcz przeciwnie. Kiedy uchylili wieko walizki za pomocą znalezionego na plaży patyka, ich oczom ukazała się czarna, foliowa torba. Z uchylonej walizki zaczął zaś dolatywać nieprzyjemny zapach.

Zobacz wideo Gwałciciel i milioner, który zmarł w więzieniu. Kim był Jeffrey Epstein?

Seattle. Nastolatki znalazły zwłoki w walizce na plaży. Trwa dochodzenie

Jak donosi serwis au.news.yahoo.com, zaniepokojeni młodzi ludzie postanowili natychmiast powiadomić policję o znalezisku. Po telefonie od nastolatków na miejsce dotarli funkcjonariusze z lokalnej komendy, którzy potwierdzili, iż w pakunkach ukryte są ludzkie szczątki.

W wyniku śledztwa, jak informuje policja w Seattle na swojej stronie internetowej, ujawniono kolejną torbę z fragmentami ludzkiego ciała, która znajdowała się w wodzie. W sprawie prowadzone jest obecnie dochodzenie, jednak służby nie ujawniają na razie żadnych ustaleń.

Więcej o: