Wielka Brytania: 39-letni Polak zabił żonę i 18-letnią córkę na oczach dwójki młodszych dzieci

Według brytyjskiej prasy do tragedii doszło w rodzinie polskich imigrantów, mieszkających w Salisbury w południowej Anglii. 39-letni mężczyzna na oczach dwóch małych dziewczynek podciął gardło swojej żonie i 18-letniej córce.

Jak podaje "Daily Mail" 39-letni mężczyzna został już aresztowany przez policję. Funkcjonariusze oskarżają go o brutalne zabójstwo żony i 18-letniej córki.

Wielka Brytania. 39-latek zabił żonę i córkę 

Do zabójstwa doszło w poniedziałek 1 czerwca około godziny 15:00. Mieszkańcy mówili dziennikarzom, że z domu słychać było krzyki. Później wybiegły z niego dwie dziewczynki w wieku 5 i 7 lat. Dzieci powiedziały sąsiadom, że ich mama jest ranna, a ich tata kazał im wcześniej schować się w łazience.

Właśnie wtedy mężczyzna miał zaatakować ich mamę i siostrę. Sąsiedzi natychmiast zawiadomili policję. Zanim radiowóz przyjechał na miejsce, 39-letni ojciec dziewczynek próbował uciec. Sąsiadom udało się go jednak obezwładnić.

W domu policjanci znaleźli ciało 18-latki oraz ciężko ranną 40-latkę, która zmarła chwilę później. Nóż, którym zadane zostały ciosy, znaleziony został przez funkcjonariuszy na dachu domu.

Według ustaleń "Daily Mail" rodzina mieszkała w Salisbury w południowej Anglii od około czterech lat. Mieli pochodzić z okolic Tarnowa. Według sąsiadów Marcin Z. kilka miesięcy temu wyprowadził się z domu. Do domu wrócił jednak w zeszłym tygodniu. 39-latek obecnie przebywa w areszcie.

Zobacz wideo Co robić, gdy jesteś świadkiem przemocy wobec dzieci?
Więcej o: