Autobus wjechał w ścianę dworca w Hamburgu i zawisł nad ruchomymi schodami

Na dworcu autobusowym w Hamburgu kierowca najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego przegubowiec uderzył w szklaną ścianę budynku. Autobus zawisł nad ruchomymi schodami. W środku nie było pasażerów. Lekko ranne zostały dwie osoby.

W środę na dworcu autobusowym Bergedorf w Hamburgu doszło do dość nietypowego wypadku. Chwilę po godz.13 autobus przegubowy uderzył w szklaną ścianę budynku i przednią osią zawisł nad ruchomymi schodami w górnej części hali.

W autobusie nie było pasażerów

Jak podaje RedaktionsNetzwerk Deutschland, w przegubowcu w czasie wypadku nie było pasażerów. Lekko ucierpieli kierowca, którego poraniły kawałki szkła, i przechodzeń. Dziennik Blick informuje, że ruchome schody były tego dnia zamknięte z powodu remontu.

Przyczyna wypadku nie jest jasna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący autobusem stracił panowanie nad pojazdem i dlatego wjechał w ścianę budynku.

Zobacz wideo Ciężarówka wjechała w restaurację

W Gazeta.pl chcemy być dla Was pierwszym źródłem sprawdzonych informacji, ale też wsparciem i inspiracją w tych trudnych czasach. PRZECZYTAJ NASZĄ DEKLARACJĘ i weź udział w badaniu >>

Więcej o: