Indie. 5-latka zgwałcona przez mężczyznę na terenie ambasady USA w Delhi

25-letni Hindus został aresztowany w związku z podejrzeniami o zgwałcenie 5-latki. Wszystko rozegrało się na terenie ambasady USA w stolicy Indii Delhi.
Zobacz wideo

Do aresztowania 25-latka doszło w ostatnią niedzielę, ale dopiero teraz BBC opisało całą sprawę. Policjanci ujęli mężczyznę tuż po tym, jak do funkcjonariuszy zgłosili się rodzice 5-latki. Według ich relacji dziewczynka została zgwałcona w sobotę.

Wszystko miało rozegrać się na terenach należących do ambasady Stanów Zjednoczonych w stolicy Indii Delhi. Tam pracuje ojciec dziewczynki, a mieszka z nim rodzina. Podejrzany o gwałt na dziecku 25-latek nie jest natomiast zatrudniony w ambasadzie, ale żyje na jej terenie z rodzicami - jego ojciec również jest tam zatrudniony.

Stan 5-latki jest stabilny, a lekarze potwierdzili, że została zgwałcona. Według policji obydwie rodziny znały się dobrze. "Hindustan Times" opisuje, że 25-latek zwabił dziewczynkę do swojego domu i tam ją zgwałcił. Jeden z policjantów znających sprawę przekazał, że podejrzany nie zakładał, że ofiara opowie o wszystkim rodzinie.

>>> Trudna sytuacja dziewczynek w Indiach. Tysiące umierają

Zobacz wideo
Więcej o: